reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna ale piekny obcy, mam nadzieje ze moj Groszek za 2 tyg tez taki bedzie:))

Infinity - ciesze sie ze wizyta udana i &&&&& za dziewczynkę.

Kasik - ale produkcja! Łoooooo bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Twoje jajca:)

Magda - pięknie wyglądasz. Cud miód, malina....

Milena gratuluje punkcji. Piekny wynik.

A ja sie juz bardzo denerwuje. Juz mi sie wydawało, ze sie uspokoilam, ale gdzie tam, z nerwów cała drżę przed jutrzejszą wizytą. Powiem Wam, ze nerwowość i to straszna jest moim głównym objawem. Mdlosci delikatne tylko, czasem mi słabo. Poza tym częściej jem, bo mnie ssie. I tyle. Moja mama powiedziała, ze jak juz uda mi sie szczęśliwie zajsc w ciążę, to będę biegać bez problemu całe 9 m- cy, a jak ona mnie rodziła to: rano spakowała torbę do szpitala, poszła do pracy, po pracy wsiadła w ogórek i pojechała do szpitala sama mnie urodzić:)) hehe... To jest hardcore....
 
reklama
Milena oj przegapiłam cie :) z twojej gromadki wybiorą 6 najlepszych i zapłodnią. Resztę albo zamrożą jeśli sie zgodziłeś za dodatkową opłatą, albo zniszczą albo do adopcji pójdą za twoją zgodą :) gratulacje teraz odpoczywaj:)
 
Genna zaluje, ze na telefonie nie widze zdjec ale jutro w pracy naciesze wzrok Twoim obcym :)

Magda brzuszek tez sobie jutro obejrze.

Anuszka nie wiem jak to jest z prolaktyna przy ivf ale ja mam brac bromergon caly czas wiec biore. Ostatnio robilam wyniki i wyszla mi w gornej granicy normy wiec zwiekszylam dawke (w dni parzyste biore cala tabletke a nieparzyste po pol, do tej pory bralam po pol). Doktorek stwierdzil, ze jak dobrze toleruje bromka to moge tak brac ale za bardzo mam sie nie martwic bo jest w normie. Gdyby byla 2-3 krotnie powiekszona to moglibysmy sie martwic.

Agaawa nas juz chyba do konca zycia obawy nie omina, ten typ tak ma i nie sposob cos na to poradzic.
 
Hejka!
Anuszka mój lekarz tak jak lekarz Kasik każe cały czas brać coś na prolaktynę. Ca125 masz ładne, ja mam wyższe ale w normie. Dodatkowo to TSH to koniecznie trzeba zbić. Szczerze to zastanawiam się czy nie powinnaś zmienić kliniki skoro lekarz lekceważy te wyniki :confused2:

Gizas witamy po urlopie :tak: co do adopcji to prawdę mówiąc - mniej problemów wychowawczych będzie z jak najmłodszym dzieckiem. Już roczne dzieci w ośrodku adopcyjnym czy rodzinie zastępczej potrafią mieć problemy psychiczne. Na szczęście wiele z nich gdy otrzyma miłość rodziców z tego wychodzi... ale niestety różnie bywa

Anulla - staż 5-cio letni nie wszędzie jest wymagany. Różne OA mają różne wymagania
Kasik ale jajec! :-D może właśnie o to u Ciebie chodzi by zaczynać jak najszybciej. Kciukam mooooooocno za Ciebie
Genna no teraz obcy to faktycznie wygląda jak obcy ;-) cieszę się że wsio OK
Infinity super że po krwiaku i że z córcią wszystko OK :tak::-D
Agaawa mam nadzieję że zwolniłaś trochę tempo :-D trzymam kciuki za serduszko! wierzę że teraz będzie OK
Magda no brzusio brzusio fiu fiu ;-)

a co u mnie? tak jak pisałam wcześniej - encorton 10 mg + euthyrox 25 mg - start łykania od jutra. Za mies kontrola TSH i FT4 by zobaczyć czy mocno je popsułam a za 1,5 cyklu spotykamy się w 2 dc by rozmawiać o transferze. Jeśli będę się źle czuła mam kontaktować się z lekarzem. Generalnie wizyta bardzo miła. Mąż stwierdził, że było jak na wizycie u wujaszka a nie u lekarza :)

Dobrej nocki!!!
 
Ostatnia edycja:
Genna mam menopur 300 j dziennie przez 7 dni wiec zostanie troche. Mozliwe, ze stymulka sie wydluzy to bedzie jak znalazl. Male pojemnosci chyba nie sa refundowane wiec nie oplacalo sie kombinowac.
 
reklama
Kasik myśle ze chazan nie bedzie pamiętał , nie bedzie to go prześladować , to człowiek bezduszny!!!! Masz racje lepiej ze szybciej poszło do nieba i nie cierpiało, chociaż jakis wspaniały polityk z PiSu powiedział "przecież nie ma mózgu to nie czuje czyli nie cierpi" i na dodatek machal zdjęciem w telewizji, nie wiem czy to było to dziecko, czy podobny przypadek ale dajcie spokój !!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry