reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anuszka, przy antykach możesz plamic, ja je brałam 2,5 mies. i w sumie ciągle plamiłam. Niby to normalne jak dawka hormonów jest niska.
CA 125 jest ok, ja przy endometriozie miałam 115 wynik przy Twoich normach. Prolaktyna dużo za wysoka ale przy in vitro to nie ma znaczenia.Na wyniku insuliny to się nie znam ale to chyba znaczy ze trzustka pracuje skoro wytwarza ją ;-)
 
reklama
Magda aż sie popłakałam jak zobaczyłam twój brzuszek , kobiety w ciąży jakies wrazliwsze są :)
Moj oczywiście tez prZeciwny zdjeć ze wydzieiam ale sama postanowiłam do ie robić :)
Kasik boshe toz to cały kurnik bedzie tych jajec :) ciesze sie bardzo ze to juz, mam nadzieje ze to ten cykl!!!!
Infinity nompattz dziewuszka a po ivf podobno więcej chłopaków :) ciesze sie ze niunia rośnie.
Anulla co do adopcji i stażu 5 lat to toNe bywa , jestem właśnie po spotkaniu z koleżanką ktora właśnie jest juz na etapie spotkań z 4 letnim Wojtusiem , litego chcą adoptować i oni jak zaczęli całą procedurę,szkolenia to byli 1,5 toku po ślubie , wiec może to zalezy od ośrodka adopcyjnego, oni nie wybrali państwowego w naszym mieście, to jet jakies takie bardziej katolickie w
Mieście obok, wiec spokojnie z tymi 5 latami :)
Smerfeta czekamy na relacje z wizyty :)

Po wizycie czuje sie spokojna , obcy rośnie, nic mu nie jest, przez 1,5 tyg urusl 13 mm i termin porodu juz na 17.02 słyszałam serduszko, piękny dźwięk, moj M niestety nie mógł byc na wizycie bo wyjechał do Włoch służbowo ale co chwile dzwonił czynjuznpo wizycie , no oczywiście musiałam mu zdjęcie wysłać :) obcy juz ma widoczną główkę :) ImageUploadedByForum BabyBoom1404937872.146329.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1404937872.146329.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1404937872.146329.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 47
Kotuska
No moja dr tez mówiła ze prl przy in vitro nie ma znaczenia i od grudnia nic nie biorę ale np Kasik ma brac coś na nią wiec juz sama nie wiem
Na wysoką insulinę tez coś brałam ale tez kazała podstawić
Ach no okaże sie
A jeśli chodzi o to ca125 to właśnie zrobiłam żeby sprawdzić czy mam sie martwić endometrioza
Dzięki
 
reklama
Do góry