reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki dziewczyny :tak: Zobaczymy czy się płeć nie zmieni, bo to na razie wstępne rozpoznanie :-D I żeby nie było - oczywistym jest że najważniejszy jest dla mnie wynik amniopunkcji - żeby maluch był zdrowy :tak:

Magda krwiaka brak więc się wchłonął :tak: fotki próbowałam sobie robić bo chciałam mieć na pamiątkę rosnący brzuszek ale samej mi jakoś nie wychodzi a mój powiedział że wydziwiam :-p przycisnę go w jakimś ładnym plenerze przy okazji i obiecuję pokazać :-)
 
reklama
Kasik trzymam kciuki za stymulacje:-) dziewczyny jestem w trakcie szukania i zamawiania DHA eljot 25 mg. Ile dziennie tabletek dziennie się bierze bo nie wiem ile opakowań zamówić.
 
Infinity, to jeśli krwiak się wchłonął to rewelacja ;)
To przy okazji czekam na fotkę brzusia :)
Ja sobie pstryknęłam już kilka fotek brzucha żeby mieć pamiątkę jak rośnie ;)
 
Infinity gratuluję i cieszę się bardzo, że krwiak zniknął! :-) teraz już musi być dobrze!

Kasik36 trzymam kciuki za stymulację, oby była już ostatnią :-)

No i za pozostałe dziewczyny też trzymam kciuki :-D
 
Kotuska, zdjęcie z wczoraj ;)
(12t1d)

uploadfromtaptalk1404935827592.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1404935827592.jpg
    uploadfromtaptalk1404935827592.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 46
Magda
Wow
Jaki fajny brzusio
A mi skończył sie net w tel wiec nie mam czasu was podglądać w drodze z/do pracy :-(
Ale obiecuje znów sie poprawić
Dostalam jakiegoś plam a biorę antyki i to mój 9dc
Dziwna sprawa
Poza tym zrobiłam sobie dodatkowo badanie t s h, prl i insuliny no i oczywiście mam podwyższone wartości
Tsh 3.4 (0.2-4.2 )
Prl 65.34(1-25 )
Insulina 28.7( 2.6-24.9)
Będę musiała pogadać o tym z drka w piątek
Aaa Smerfeta
Moje ca 125 wynosi 9.66 a widełki są między 0 a 35
Jak myślisz?
Kasik
Ciesze sie ze juz zaczęłaś stymulke
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry