reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
a ja muszę się pochwalić, że wczoraj zrobiłam zastrzyk z clexane i nie mam żadnego śladu:-D. Ale za to dziś nie było tak łatwo i jutro będzie pewnie na pół brzucha. Chyba się odzwyczaiłam od zastrzyków, bo ręce mi się trzęsą jak je robię:laugh2:
 
Kasik36 jak u ciebie dr liczy dc? Jutro 2dc czy jak według mojego bylego dr 1dc? Zawsze modliłam się żeby @przychodzila rano :)
No i kasik oczywiście kciuki. Mówiłam ze znowu będziemy mieć coś razem.
 
Milena dziewczyny mówiły, że mają tępe igły, ale ja w sumie nie widzę różnicy w stosunku do innych zastrzyków - chyba przestałam się bać kłucia. Natomiast zostają po nich siniaki - przynajmniej u mnie - może z czasem nauczę się je robić i nie będzie śladu. Jak przejdziesz stymulację, to dasz radę z clexane:)
 
Pamiętam że w szpitalu pielęgniarki mnie tym kłuły i nie bolało ale fakt nawet po nich zostawaly mi siniaki. Zależy od ciała. Najbardziej mnie właśnie przeraża ze niby igły tępe. No nic chyba jutro zaczynam z nimi
 
reklama
Milena moj twierdzi, ze do godz 12-tej to 1 dc, jezeli pozniej to zerowy. Mnie jednak bardziej przekonuje teoria mojego stacjonarnego gina, ze skoro @ przyszla dzisiaj o godz 20-tej to do jutra do godz 20-tej bedzie 1dc. W stymulacji chyba nie ma to zbyt duzego znaczenia czy zaczne 1 czy 2 dc.
 
Do góry