reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej dziewczynki :-) Już po wizycie, nie wiem ile pęcherzyków, nie pytalam ale dr mówił, że jest wszystko dobrze, więc jak zwykle mu ufam i nie wnikam ;-) kolejne podgladanko w czwartek a punkcja prawdopodobnie w niedzielę, najpóźniej w poniedziałek. Boję się coraz bardziej, bo wiadomo chciałbym aby w końcu się udało...
A odnośnie leków, dzis zaplacilam 214zl - 6 opakowań fostimonu i 3 cetrotide. To i tak pikuś;-)
 
DW fajnie, ze ufasz lekarzowi ale warto wiedziec ile jest pecherzykow, dziwie sie, ze nie zapytalas. Ale to pewnie dlatego, ze nie masz problemow z iloscia. U mnie kazdy jest na wage zlota wiec dla mnie jest to bardzo wazna wiadomosc. Suma sumarum i tak najwazniejsze to ile bedzie dojrzalych komorek a nie pecherzykow.
 
Dziewczyny nie dostajecie protokolu stymulacyjnego? Ja mam.na nim wszystkio. Wielkisc i ilosc pecherzykow, wynik estradiolu, grubosc endo
 
reklama
Dziewczyny z Invicty ja mam wizytę u słynnej lekarki dwojga nazwisk... jak się przygotować mentalnie ? 3 tab. relanium wystarczą ?? ;-P
 
Do góry