reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Lawendowy sen jestem przekonana o tym że każdy objaw jakiego do tej pory nie miałaś jest pozytywny skoro do tej pory się nie udawało to jest to dobry znak :tak: a przeziębienie tylko pomoże w implantacji maluszków:-D mi w dniu transferu wyskoczyła opryszczka,potem doszedł katar,po transferze brzuch wzdęty jak nigdy w życiu no i maluszek się wgryzł:tak: cała reszta Ciebie nie dotyczy,będzie dobrze!
 
Ewis no to tak jak mnie:-) ja mam badania ale wszystkie starsze niz 3 miesiace ale tez nic nie robie, jak lekarz powie ze mamy szanse na program to wtedy powtórzę jesli bedzie taka koniecznosc:tak: a relacje oczywiscie zdam
 
Hej!

Goniab ja rejestrowałam się do ivf w poniedziałek i wyszarpałam jedno z ostatnich 6 miejsc więc widać nie wystarczyło. Dziś jednak podsłuchałam że już rejestrują na następny rok, inna kwestia czy te osoby się zakwalifikują. Ale te zasady w gamecie albo jakieś dziwne albo po prostu mój gin taki zakręcony bo ja w sumie już sama nie wiem pod co się zakwalifikowałam :-/
 
Ta luteina na mnie działa dziwnie, mam upchaną cała szyjkę gipsem, czuję że w środku temp 40 stopni, szczypie a do tego mam powiększone i wrażliwe w dotyku wargi sromowe:dry:sorry za opis ale może nie jestem jedyna w swich odczuciach:sorry2:
ehh wiadomo że wytrzymam ale chodzę w dziwnym rozkroku żeby nie podrażniać się, najchętniej bym się obłożyła lodem:blink:

Ja na kariotypy swoej i M czekałam tez 3 tyg, a robiłam na nfz w łodzi

Lawendowy, Agusia a wy jak się czujecie po luteinie? Ja biorę aż 12 tabletek dziennie:sorry2:
 
Smerfeta a do jakiego lekarza chodzisz? ja do Cz. On mnie zarejestrował, mowil ze powinnam sie zakwalifikować, ale to troche potrwa! tam było tyle ludzi ze masakra!! Lekarz mowil ze nawet budują nowa klinike bo tam juz jest ciasno ;)
 
Ewis kochana witaj:)
dziewczynki po transferach proszę o info ile podano zarodeczków i ile zamrożono:
Gizas wiesz może ile pobrali i ile się zapłodniło blue maluszków? chiałabym uzupełnić tabelke:)Gizas zagipsowali cię? hahaha, boshe ja też mam zapisane 12 tabsów dziennie dowcipnie:szok: to taka masakra będzie?
Lawendowy ciesze się ze cie przeziębienie łapie i zgaga:) hihi to już jakiś pozytyw, a powiedz mi ilo komórkowe miałaś zarodeczki w 2 dobie jak ci podawali?

dziewczynki wczoraj przygotowałam sobie menopur te 600j i tak mi się rece trzęsły że szok, ciągle myślałam , boshe jak mi się to zbije to 800zł wyparuje i dupaonia, dzisiaj pierwszy zastrzyk wieczorem :)

goniab83 no właśnie w styczniu miałas to ostatnie hsg z niedrożnymi, wiec nie musiałabyś czekać do kwietnia, ale mówie ci podzwoń do klinik jak z miejscami, a może się uda, a ile miałaś cykli stymulowanych clo łącznie?
Blue kciukasy i czary mary było teraz czekamy na relacje :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anuszka mi gin powiedział, żebym na wizytę kwalifikacyjną miała AMH, FSH i badanie nasienia, wszystko nie starsze niż 3 miesiące tak więc nie dyskutowałam z nim tylko taki mam plan zrobić wszystko na początku września. Acha mam mieć też ZUS RMUA (swoje i M) bo u nich ewuś nie jest honorowany, no i dowód osobisty i męża ;-):-) Kolejność do wyboru :-D

GoniaB mi gin mówił, że clo do udokumentowanej stymulacji się nie liczy, tylko zastrzyki np Menopur.
 
Ostatnia edycja:
Do góry