reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
DW a doktor sprawdzał jakiej generacji aparatem miałaś robione AMH zanim wypisał leki refundowane? Czy miałaś AMH robione w Gamecie?
 
Ewelina, może jak kazali przyjechać do siebie to nie potrzebne im skierowanie... Ja dostałam normalnie skierowanie papierowe ale nie robię badań u siebie w klinice bo akurat nie było środków z NFZ i miejsc u nich. Jadę do invicty oczywiście badanie bezpłatne i już w poniedziałek :)
 
Chloe, dr sprawdzał jaki miałam ostatnio wynik, mówił, że był dobry, jakoś ok 4. I robilam w Gamecie.

Kasik36, zawsze kupowałam leki w tej aptece niedaleko kliniki.
 
Smerfeta
to by cie skrzywdzili
ja cie nie mogę
Sylka
Jupi, ale wiadomość!super!
gratulacje!
DW87
o matko, jaka różnica w cenie. ale superrr!
no ja do 11.7 będę żyła w nieświadomości czy dostanę refundację czy nie bo nie spytałam no ale cóż mam za swoje
ale widzę że tu wam raczej nikomu jeszcze tego nie odmówili
 
reklama
DW mam nadziee ze zareagujesz na fostimon a jaką dawkę masz? Mi dr z gamety mówił ze oni nie używają raczej fostimoni bo kiepsko działa, no chyba ze dostaniesz końską dawkę :)
 
Do góry