reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja jestem w Gamecie w Gdyni i za Luteine płaciłam 50 parę złotych za opakowanie czyli nie miałam refundowanej. Transfer mam dopiero po 14. Już zaczynam przeżywać i odliczam czas :)
jak pare zł to znaczy że masz refundowane bo opłacasz ryczałt a jak sa 100% to cena za Lutka`50 jest okolo 28,50op.
 
reklama
Dziewczyny ostatnio malo pisze , ale caly czas podczytuje i trzymam za wszystkie kciuki bardzo bardzo mocno.
Jestem na zwolnieniu w domku bo codziennie wymiotuje jak kot , schudlam juz z 5 kg. bo malo co daje rade jesc . Juz wykozystalam chyba wszystkie sposoby na wymioty i mdlosci ,ale na mnie nic nie dziala trzeba przetrwac :o
w aptece jest cos na mdłości dla ciezarnych
ale z domowych sposobów to zjedzenie czegoś rano nie wstając z łóżka (np.krakersa) i jeszcze poleżenie przez 15min.
albo zaparz sobie imbir (zrób taką esencje) i wtedy dolej sobie do herbaty jako dodatek (imbir jest przeciw wymiotny) -mi on pomagał :tak:
 
Ja leczę się u Dr Czecha i mam przepisana Luteinę 100 - znalazłam paragon i płaciłam za 1opakowanie 54,40zł, a miałam do wykupienia 4opak. Coś mi tu nie pasuje
 
Sorki dziewczyny, źle spojrzałam na paragon-mam refundowaną Luteine "100" w Gamecie :) Płacę za nią 3,50zł -przed refundacją kosztowałaby 54,40zł :)
 
Ja leczę się u Dr Czecha i mam przepisana Luteinę 100 - znalazłam paragon i płaciłam za 1opakowanie 54,40zł, a miałam do wykupienia 4opak. Coś mi tu nie pasuje
a bo Lut100 jest droższa i jak jest ref to za op.powinno wyjsc ok 9zł
pogadaj z Dr o tym aby przepisywał refundowana..albo moze idź do lekarza ogólnego aby Tobie przepisał ta tańsza
na recepcie musi być napisane nie "100%" tylko "R"
 
reklama
pomyślnych wizyt dla Kasik i Heiza:tak:
Syllkaa za transfer ,żeby sprawnie poszło i żeby kropek się wgryzł w mamusie:happy2:
montana za wysoką betę:happy2:
dziewczyny mi przepisała doktor lutinus ale jest tak drogie że biorę zamiennik luteinę 100 mam nadzieję że to nie zrobi za dużej różnicy bo nie konsultowałam to z lekarzem
 
Do góry