reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Mój mężuś pierwszy zobaczyl bete na necie i zaraz zadzwonil i w wielkim szoku ze beta taka duza. I mówi do mnie tyyy to chyba beda bliźniaki :-D ale sie uśmialam z niego.
 
cześć dziewczyny przede wszystkim gratki dla montany8:tak: piękna beta
ja dziś po wizycie wszystko bardzo dobrze transfer na 26 :happy: Mam tylko 1 problem bo doktorka przepisała Lutinus 100 nie dostałam go od ręki w aptece jest na zamówienie a poza tym kosztuje 292zł za 1 opakowanie:szok: teraz mam dylemat bo w domu mam luteinę 50 i czy bym mogła ją jako zamiennik wziąść:sorry:
 
Montana gratulowalam juz na forum in vitro ale powtorze tez tutaj - GRATKI MAMUSIU :)

Kasiamakaronik moim zdaniem spokojnie mozesz brac 2 x "50" luteiny. Szkoda kasy na lutinus. Moze idz do rodzinnego w poniedzialek i popros o luteine "100" z refundacja. O ktorej mialas wizyte? Ja bylam o 9:30 prawie pol godziny bo najpierw kolejka do rejestracji, pozniej do labo a pozniej jeszcze zawolaly mnie recepcjonistki w sprawie problemow z lipcowymi wizytami. U kogo bylas?
 
ja też tak rozmawiałam z mężem że może tą luteine 100 na pewno tak zrobię nie stać mnie na ten luteinus aż mnie się w głowie kręci :rofl2: że tak można zdzierać kasę .Ja Kasik już byłam na wyjeżdzie od 3 dni i nie miałam dostępu do kompa żeby Tobie dać znać ja na pobraniu byłam o 9 wyszłam pare minut po także musiałyśmy się minąć potem pojechałam spowrotem do cioci a na wizytę przyjechałam dopiero 12.30 do d. Paszkiewicz oczywiście w rejestracji kolejka zamieszanie jak zwykle
 
Kasik nie byłam ale przemiła wszystko wytłumaczyła tylko szkoda że nie uprzedziła o cenie leków .transfer oczywiście jak dojdzie do niego mniejmy nadzieje będzie Stencel przeprowadzał także się cieszę:-)
szkoda żeśmy się mineły:}
 
reklama
Do góry