reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Montana, &&&&& zaciśnięte ale jak test wyszedł ładnie to beta będzie spora ;)

Genna, cudownych widoków na USG :) może wkońcu uwierzysz ;)

KasiaMakaronik, kciuki za wizytę żebyś mogła szybko wracać po pingwinka :)
 
reklama
Montana kciuki za betę, choć jestem pewna że będzie piękna :happy:
Genna za ten cudowny widok na usg :tak:
Kasiamakaronik za pomyslny start i udane crio :happy:

Dziękuję za Wasze wsparcie BARDZO to doceniam :tak:

Ania już mi lepiej, chyba większą część stresu przysporzyla mi moja ginekolog niz ten wynik :baffled: Idę na próbę do innego lekarza z nadzieją że sie dogadamy i uszanuje moja decyzję, wtedy zmienię prowadzacego ... Tak jak piszesz polowkowe pewnie da większy spokój ale u mnie to ponad miesiąc jeszcze. ...
 
Montana trzymam kciuki, żeby komuś z naszej kliniki tez sie udało. &&&&&& bardzo mocno! &&&&&&

pls napisz mi, w której dobie miałas podany zarodek? Czekalas do 5 doby?
 
Dziewczyny jestem przeszczęśliwa -dodzwoniłam się dzisiaj do kliniki i z 7 pęcherzyków zapłodnili 6 ( bo to program rządowy) i wszystkie sie zapłodniły 5szt jest klasy A i 1 klasy B :)
 
Montana trzymam kciuki, żeby komuś z naszej kliniki tez sie udało. &&&&&& bardzo mocno! &&&&&&

pls napisz mi, w której dobie miałas podany zarodek? Czekalas do 5 doby?

Mialam podany zarodek w 5 dobie. w 3 dobie jak dr T do mnie dzwonil to bylo jeszcze 5 zarodkow, niestety w dniu transferu okazalo sie ze zostala mi tylko jedna za to ładna blastka, a reszta obumarla. Ale jak widac ta blastusia chyba byla silna i postanowila ze mna zostac ;). dziś okaże sie na 100% ;). Nawet powiem Ci ze jak dr robil mi najpierw transfer probny to poszlo bezproblemowo, zas z tym wlasciwym mial problem bo w miedzy czasie sie z lekarzem posmialam i macica chyba strukture zmienila czy jakos tak to nazwali ;-). A ty kiedy podchodzisz do kolejnego ivf?
 
Montana juz gratuluje beta tylko dla potwierdzenia testu jupijajejjj :)
Ja wizyte mam późnym wieczorem cos ok 22 wiec odezwę sie jutro , od wczoraj popołudnia jestem
Mega zmęczona , śpiąca , ledwo dzisiaj do labo wstałam masakra, zasypiam na stojąco a na dodatek obcy mnie wykończy, karmie go wieczorem ale zanim zasnę to i tak burczy mi w brzuchu, rano burczy w brzuchu , zrobiłam obcemu jajeczniczke ze szczypiorkiem i mówi ze mu nie smakowała , mdli mnie tragicznie bleeee
Miłego dnia dziewuszki , może któraś gdzieś bedzie miała troszke słonka na niebie :)
 
Kasik wiem że sąsiadka powinna iść do lekarza ale jak jej to powiedzieć? Mówię jej by poszła do lekarza skontrolować tarczyce bo zaprzestała leczenia ale nie chce mnie słuchać, mówi że nie ma jak się dostać do lekarza, że drogo... Ogólnie tysiące wymowek :-/ Póki co obserwuje ją. Wiem że gdzieś na osiedlu mieszka jej kuzynka, tylko nawet nie wiem jak wygląda, ale jakoś muszę ją dorwać

Agaawa rozumiem że teraz odpoczywasz? A jak praca? Nadal w rozjazdach?

Anulla, Kotuska co u Was? Też już lada chwila zaczynacie :-)

Widzę że dziś na forum same dobre wieści się szykują :-) oby tak dalej
 
Smerfeta jak czytam o twojej sąsiadce to zaraz kojarzy misie z taką naszą bydgoską "kobietom z walizka" - chodzi po całym mieście z dużą piękna walizka, w czarnym płaszczu , wszystkie ciuchy i walizki(bo zmienia co 3 miesiące) są oryginalne, kobieta ma tluste wlosy, ale umalowana jest zawsze , coś mamrocze pod nosem, ewidentne cos ma z głową ale sie nie leczy
 
reklama
Do góry