reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Bernadka tak strasznie mi przykro! Trzymam kciuki za następny raz.

anuszka - u Ciebie rownież mi przykro. Oby następny raz był juz tym ostatnim!

u mnie nic nowego, wiec tylko czasem Was podczytuje. Sciskam Was serdecznie.
 
No i po wczorajszej euforii i optymizmie nie wiele pozostało:zawstydzona/y:z 8 komórek tylko 3 się zapłodniły:eek: jutro transfer o 9:30, dwóch zarodków jak do jutra jeszcze będą:zawstydzona/y: muszę porozmawiać jutro z embriloegiem dlaczego tak wyszło, czy pęcherzyki były puste czy się po prostu aż 5 nie zapłdoniło, to mój nawiększy odestek w niezapłodnionych komórkach, bo wcześniej na 4-5 zapładniały się 3-4 czyli odpadała jedna a teraz aż 5:szok: podcięło mi to skrzydła i normalnie jakbym obuchem dostała:no:wiem że do ciąży potrzebny jest jeden zarodek ale wiecie dziewczyny ze ja już wiele przeszłam i jestem już u kresu sił:no:
 
GizaS, ogromne kciuki żeby te trzy maluszki były silne i ładnie się rozwijał i za jutrzejszy transfer :tak:


MAJ:

30.05.2014 Montana podglądanko

31.05.2014 GizaS transfer dwóch maluszków

CZERWIEC :

01.06.2014 Genna crio transfer
02.06.2014 Chloe wizyta start stymulacji
03.06.2014 Infinity USG prenatalne
09.06.2014 Magda_7891 wizyta serduszkowa
11.06.2014 Agulla wizyta przed transferem
13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
....06.2014 anuszka wizyta przed crio ostatniego pingwinka
 
Gizas czyli sprawdza się teza, że gonal na ilość a menopur na jakość. Komórek miałaś więcej a i tak masz 3 zarodki czyli tyle samo co przy mniejszej ilości. Ale tak jak piszesz jedna silna i będzie upragnione dziecko. Trzymam kciuki, żeby to był właśnie TEN strzał :tak: Troje dzieci Ci wystarczy ;-):-) Daj znać co powiedział embriolog, czy reszta w ogóle się nie zapłodniła czy przestała rozwijać lub czy komórki były puste albo niedojrzałe.
 
Giza. Ogromne Kciuki!!!

Witam po małej nie obecności. Przepraszam was ale musiałam dołowniki po Szafach po ustawiać co by nie przeszkadzały i tym razem zeszło trochę dłużej.
Dziś 24 d.c. a ja chyba właśnie @ dostałam:szok: strasznie szybko no ale nie marudzę w Pn. umówię się na wizytę u Profesora i zaczynamy od nowa.
 
Miałam brac relanium jedną tabletkę na noc ale nie wiem czy sobie zaraz nie zapodam:eek:bo myśli się kłębią po tej głowie:crazy:
ehh a przede mną dwa tygodnie w napięciu:eek: szkoda że nie można brac węcej tego relnium:cool2:
 
pozdrawiam. No a ja dziś złożyłam zamówienie i czekam na przesyłkę DHA Eljot i koenzym Q10. Troszkę sobie o nich poczytałam i zastanawiam się czy nie przekonać też mojego m na zażywanie koenzymu. Poczekam na przesyłkę i wtedy zdecydujemy. Za nas wszystkie kochane trzymam kciuki bo jak to mawiają co nas nie zabije to nas wzmocni no i pamiętajmy nadzieja umiera ostatnia.
 
reklama
Do góry