reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Cżesc Laseczki!

Za Was wszystkie trzymam kciuki &&&&&&

Blue kochana! :confused:

A ja jestem baaaaardzo chora. We czwartek wieczorem dostałam okres, w pt cały zwariowany dzien na konferencji, potem pojechałam do mamy na miły weekend. Ale juz od fwczoraj jestem nieprzytomną - wymiotuje cały czas, mam gorączkę, dreszcze, za chwile sie pocę. No sluchajcie tak chora to jeszcze nie byłam. Leże jak zwlokI. A piekna pogoda była, miałam sie opalać i jeść kiełbasy z grilla. Obcym tylko jutro sie ściągnęła z łóżka, bo do domu musze wracać.

Jeszcze raz Was sciskam.
 
Hej, u mnie dziś zwariowany dzień:tak:rano klinika, zakupy w Ikei, Tk maxie. Obiad a późnej grill ze znajomymi.
Dziś mojego dr M nie było a dr Cz nie toleruję zbytnio ale w pon już mam podglądanko u swojego dr:blink: no wieć prg z śr 0,74 czyli ok, endo chyba 9, pęchrzyków wiecej niż 6, chyba 8. Bardzo mało komunikatywna ta dr Cz. Normalnie mogłaby słowa nie wypowiedzieć....
Stymulacja się ciut wydłuży, bo w pon na 12 monitoring więc punkcja pewnie jednak w środę ale to sie okaże własnie w poniedziałek.
Jak prg nie będzie skakał to transfer będzie:tak:
 
MAJ:

26.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
26.05.2014 GizaS podglądanko
26.05.2014 Montana wizyta
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
27.05.2014 Bernadka wysoka beta
27.05.2014 Ewelina.br wysoka beta
27.05.2014 Anuszka wysoka beta
28.05.2014 GizaS punkcja
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

CZERWIEC :

02.06.2014 Chloe wizyta start stymulacji
13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
Ostatnia edycja:
Agaawa, szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
GizaS, to dzień zabiegany ;) kciuki żeby prg trzymał się dobrze ;)

Miłej niedzieli życzę wszystkim :)
Zapewne dzisiaj znowu będzie gorąco ale w nocy była u nas straszna burza i deszcz trochę oczyścił powietrze ;)
 
Witam w ten piękny słoneczny dzień. Agawaa zdrowiej kochana. Mam zaległości na forum ale oczywiscie kciuki za wszystkie dziewczyny. Ja dzis dostalam @, jutro jade na wizytę do dr i myśle że we wtorek zaczne stymulacje ;-). Pozdrawiam
 
dzis rano nie wytrwałam w postanowieniu :)
 

Załączniki

  • 1401002419571.jpg
    1401002419571.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
GizaS - oby PRG był ok i szybko odbył się transfer:) Narazie wszystko idzie w dobrym kierunku :)
Ewelina, po cichu gratuluję, bo jak już widać bladą kreskę, to jest cień nadziei, że beta będzie w porządku:) Ja bym chyba nie wytrzymała i pojechała dzisiaj na betę:-)
Magda, u mnie burza chyba będzie dziś, bo tak jak wczoraj bardzo wiało, tak dzisiaj powietrze stoi w miejscu i jest potwornie gorąco.
 
reklama
Do góry