reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bibi, mam to samo ;) jakbym opuchnięta była.
Mieszcze się w jedne spodnie tylko :( a jeansy ... zapomnij ostatnio podczas stymulacji miałam ubrane tylko leginsy lub sukienki...

Wanesska, dziękuję bardzo ;)
 
reklama
Bibi kochana juz teraz gratuluje :) najważniejsze ze wzrasta prawidłowo , każda z nas ma rożne zarodki podawane wiec nie możesz porównywać :)
A mnie chyba sie cos tam kręci , jak dojadę do domu to przeanalizuje :) jeżeli tak to jutro wizyta w klinice i zaczynam brać estrofem :) wczoraj Ryczałam z byle powodu wie pewnieto był znak , a ze mojego M nie było bo był w delegacji to nie mógł tego stwierdzić a zawsze mi mówi po przeanalizowaniu mojego zachowania i zachcianek kiedy wredota przylezie :) a zachcianki to był chleb ze smalcem i tort pralinowy :) jedno zagryzane drugim :)
 
genna, no to niezłe masz zachcianki:p ja przed @ to jestem wnerwiona jak osa i dziś żeby się wyżyć idę biegać, bo dziś koniecznie muszę dostać @. Brzuch boli jak nie wiem, a wredoty jak nie było, tak nie ma:confused2:
 
genna
ale cie wzięło
:-D przesyłam wiruski i zarażam
FFflower2.gif
 
Anulla ja wczoraj miałam pierwsze zajęcia Nordic walking z moja grupą, po punkcji wiec tez sie zasiedzialam i chyba trochę więcej ruchu pomogło bo @ nadszedł przed 15 i sie rozkręcili ból brzucha i jutro mam wizyte w klinice na 12:40 czyli zaczynam przygotowania do crio czyli będziemy szły łeb w łeb ;) tylko nie pamietam do ktorego lekarza jestem zapisana , bo mojego nie ma.
Mam Awarie w domq , brak czegoś słodkiego a chleb ze smalcem , dzisiaj doszedł ogórek kiszony juz nie wystarcza:/
 
MAJ:

16.05.2014 Bibi III weryfikacja
17.05.2014 Agaawa transfer
17.05.2014 Genna wizyta przygotowanie do crio
18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
19.05.2014 Anuszka crio transfer
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
genna, jak nie będzie padało, to tak za godzinę idę biegać:) Ruch jest dobry na @ i sprawdzony, bo wiele razy mi pomogło:) A Ty zaczynasz już teraz przygotowania do crio, a ja dopiero za miesiąc - w czerwcu. Dobrze, że masz już @ i nareszcie rozpoczniesz przygotowania:-)
 
reklama
no i dziś mieliśmy transfer naszego jedynaka :) W sumie to dr nie bardzo chciał robić transfer, tzn, decyzję pozostawił nam. Kropek ma 3 doby ale tylko 4 blastocysty, powinien mieć leniuszek 6 bądź 8. Dr chciał poczekać do 4 doby czyli do jutra, bo miałoby się okazać czy ruszył w dalszy podział czy się zatrzymał. Razem z moim M podjęliśmy decyzję, że go zabieramy bo gdzie jak gdzie ale u mamy pod serduszkiem jest najlepiej. Wiem, że jutro może wszystko byłoby jasne ale co ma być to i tak będzie. Mam nadzieję ,że mały jest twardy i się nie podda, bo dopóki walczy jest zwycięzcą. 27 maja testujemy :) Proszę Was o dobre wiruski i kciuki. Tym razem nie brałam zwolnienia lekarskiego, normalnie idę do pracy.
 
Do góry