reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

cześć dziewczyny trafiłam do Was przypadkiem, siedzę i szukam wózka dla siebie, mam termin na koniec kwietnia, spodobał mi się jak na razie najbardziej wózek anex cross, pytanie do Was podpowiedzcie na co zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego wózka :)
Anexy są popularne więc pewnie będziesz zadowolona;)

Każda z nas ma inny i pewnie swój poleci. Ja swój uwielbiam, używałam do tej pory tylko gondoli więc nie wiem jak się sprawdzi spacerówka. Tylko ciezki jest ale mam raptem 10 schodów. Tak jak pisała Ola zależy co jest dla Ciebie ważne i gdzie będziesz jeździć nim. Ja mam dziurawe chodniki w moim mieście i blisko las więc ja się kierowalam amortyzacja. Waga nie miała znaczenia, ale nie wyobrażam sobie go wnosic na piętro. Wielkość po złożeniu też nie miała znaczenia bo mamy duży samochód. Co jest ważne dla Ciebie?
Dodatkowo warto spytac o system napraw czy jest door to door i ile trwa:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti ja mam mutsy i faktycznie to nie jest wózek dla dorodnych dzieci.Tylko że akurat on też waży kilka kg, są jeszcze inne modele to może ważą więcej...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupilyscie wkładki do spacerówki? Jeśli tak to możecie polecić gdzie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie wiem, takie coś do wózka chciałam :D
1518903239-41aa0a5097da360a-aaaaaa.png


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam głupie pytanie. Po co cis takiego? Czy to tylko dla wyglądu?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia ja dostalam w komplecie od wozka z jednej strony frotte a z drugiej taka jakby pianka z dziurkami - jedna strona na zimę dogrzewa pupkę dryga na lato wentyluje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry