reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
U nas niestety spacerówka z 2w1 nie sprawdziła się.Wyjątkowo wąska i pomimo że Emilka jest drobna to była ściśnięta jak sardynka.Kupiliśmy ten Mutsy Nexo i jestem bardzo zadowolona.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
To powiedzcie mi czym się różnia te kółka. Bo są pojedyncze i podwójne w spacerówkach. I ja się pytam o co cho?
Judith a to volco to stabilne?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia, bardzo fajnie się prowadzi, jezdzilam w ostatnim tygodniu zwyklym snapem 4 na piankowych kolach. Nie jest takie chybotliwe jak parasolka na dwie raczki ( moja bratowa taka miala) leciutkie ( na piankowych kolach 6,5 kg) no po prostu fajny wózek. Rozklada sie na super plasko. ja na początku myślałam o pąpiwanych ale jednak wezmę piankowe bo ma byc lekki. Jest jeszcze wersja trend ona jest o tyle fajna ze ma regulowaną wysokość rączki co nie jest tak oczywiste w spacerówkach [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziś w Pepco podobno promocja. 50% zniżki już od cen wyprzedazowych

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wyslalam dzisiaj mamę i to ściema z tą promocja albo już wszystko było wykupione.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith no właśnie musze gdzieś wysokość rączki protestować, bo to dla mnie chyba najistotniejsze, a powiedz mi co myślisz o szerokości siedziska.? Wystarczy dla dużego chłopaka? Nie ukrywam że spodobał mi się ten wózek. Co do fotelika to nadal myślę. Już niech się zima skończ bo mi się dziecko nie mieści w ten mały. Dziś jak go w plaszczyku wsadzilam, to myślałam że padne ze śmiechu. Żałuję że nie zrobiłam foty. Mina Grzesia - "no se chyba matka żartujesz?" i łapki zostały.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia myślę że najlepiej na żywo przymierzyć samego zainteresowanego. Wg mnie, to jest duże siedzisko, obszerne nawet. Ale moja też nie jest duża.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry