reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ohhh temat wózek.... czytam i badam grunt od jakiegoś czasu i jestem głupia.
Misia ja będę też szukała wózka dla wysokiego bobasa i wysokiego rodzica.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się teraz interesuję:
Abc design mint - mój obecny faworyt, ale to się stale zmienia [emoji6]
Baby Style Oyster ZERO
Joie mytrax
Britax agile plus (jego minusem jest brak regulowanej rączki, zbyt niskiej dla mnie) lub b-motion (to wersja z pompowanymi kołami i regulowaną raczka)

Przyglądam się też wózkom mutsy, ale one też chyba należą do tych mniejszych dla krótszych bobasów

Odpuściłam sobie już
Cybex balios m - bo mam wrażenie że będzie wystarczył na zbyt krótko.
Joie literax (bo jest krótki)
Valco baby snap - bo środek ciężkości jest taki, że wózek bez bobasa za to z mamową torbą lubi się przywracać.
Mamas and papas armadrillo (brak regulowanej rączki i ciężki do podbijania)

Jak macie jakieś typy, sugestie, uwagi z przyjemnością poczytam

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się zastanawiałam nad wózkiem spacerowym elodie. Tyle że na pewno używany bo za 1000 zł Nowy kupić to za dużo.
 
Też patrzyłam na elodie, bo jak na parasolkę są bardzo ładne. Ja jednak chcę pojedyńcze kółka i zdecydowanie zamiast dwóch uchwytów jeden (te z dwoma podobno ciężko prowadzić jedną ręką, a przy chodzącym bobasie będzie to ważne)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chce tez jedna raczek no i tacki przy Jasiu to mi sie super sprawdzaly dawalam mu tam chrupki czy jakies autko.
A dla mnie tacka tez byla super na jakis napoj telefon itp
Dlatego kupie chyba Joie Muze albo Baby Design Walker ale na ta chwile Joie wygrywa;d choc zdanie zmieniam ciagle

Baby Design mialam przy Janku i wozek nie do zdarcia po 7 latach oddalam go jeszcze sprawnego i babeczka byla mega zadowolona.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny trafiłam do Was przypadkiem, siedzę i szukam wózka dla siebie, mam termin na koniec kwietnia, spodobał mi się jak na razie najbardziej wózek anex cross, pytanie do Was podpowiedzcie na co zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego wózka :)
 
Zalezy na czym Ci zalezy :) niektórym zalezy, zeby był lekki i łatwo sie składał. Dla mnie np najważniejsza dobra amortyzacja i duże, gumowe opony ;)
I tak ze wszystkim - dla jednego ważne, zeby koszyk pod gondola był duży, a dla innej, zeby był zakrywany. Musisz niestety sama pomyslec co jest dla Ciebie priorytetem :)

Ja np kam gondole i spacerówkę w jednym mutsy. Używana od siostry męża. Ona uwaza, ze jako gondola super, ale jakos spacerówka nie, bo za ciężka i ciezko załadować do samochodu.
My nie mamy samochodu i dla mnie ta spacerówka jest bdb, przynajmniej na razie - poki Kuba nie siedzi. Na pozniej mam spacerówkę, ktora ona poleca - baby jogget city mini. Na ten moment jest ona wg mnie nieodpowiednia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam riko brano natural. Jak dla mnie ten wózek jest ok. Ale każdy ma inne potrzeby i mama i tata i dziecko. Np Jeśli mąż ma 2metry na pewno rączka w tym byłaby za mało regulowana.
Tak jak Ola w napisala. :)
 
Do góry