reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupy:-)

Ja wlasnie nie mam pojecia ciagle szukam spacerowki idealnej...a zostal mi max miesiac i musze kupic.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam zamiar jeździć w mojej z 2w1, zobaczymy jak się sprawdzi :D oby!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tylko gondole wiec czas nagli.

Ale gdybym kupila wozek 2w1 czy tam 3w1 to tez bym chciala w tej spacerowce wozic jednak te wozki ceny maja niezle..

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam maclarena techno.xt. gdybym teraz szukal to podobaja mi sie.grenentom.
Zalezy kto i w jakim.celu bedzie uzywal wozka. My na poczatek na pewno dalej w spacerowce z naszego x mova. Na wyjazdy mclaren.

A co.do fotelika to.my bedziemy szukac z przedzialu 9-18kg. Nasz typ to recaro optiafix.
 
My w spacerowce teraz jezdzimy xlanderem xpulse, mala lekkq do auta bede kupowala za jakis czas Valco Baby a fotelik wiekszy jak z lupiny wyrosnie to najprawdopodobniej recaro zero 1 ale to jeszcze do przemyslenia [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My to zostawiamy spacerowke z wózka 3w1. No ale czy będziemy dla Artura kupować dostawke czy w ogóle będzie chciał jeździć w spacerowce jak zacznie chodzić, nie wiem więc się wstrzymuje. Jak coś to będę musiała kupić wózek rok po roku
 
Ja chyba bede kupowala dla malej mclaren quest - maly i w miare lekki, rozklada sie na plasko do spania. Mam tez volo po starszej, jest super lekki ale sie nie rozklada do lezenia, my na dlugi weekend majowy jedziemy nad morze i to chyba pociagiem, wiec potrzebuje cos w miare kompaktowego;)
 
Kupiłam przez allegro rajstopy z abs na kolanach i stopach. Powiem wam ze się sprawdzają i Artur mniej się rozjezdza.
1518456424-a5a5ed65bd0849e5-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry