reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Po długich poszukiwaniach i wielu rozterkach w końcu zdecydowałam się na torbę dla mamy Link do: BabyOno Jest naprawdę śliczna, ma dodatkowe paski dzięki którym mogę ją nosić na ramieniu, w ręce i zapiąć do wózka. Ma dużo przegródek i kieszeni, termo kieszeń, kieszeń na tablet i przewijak turystyczny był gratis, więc mam nadzieję, że w końcu będę mieć porządek w torbie :)
Pochwal się fotkami![emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova ja wiem Pani w sklepie mi powiedziała :) miałam pisać. I może w końcu dotrze cudowny korektor.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova dzieki! Akurat po wyplacie;-)

Chybra ja tez sie skusilam na bluze z netmody ale w ogole jakos mi sie nie podoba mam prawie taka sama jak Twoja ta pierwsza ale mnie sie wlasnie material nie podoba i wzielam M bo sugwrowali zeby brac wieksze a wisi na mnie strasznie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i Wy tu tak gadałyście o tych torbach i ja oglądałam, mówiłam sobie atam przecież nie jest mi taka potrzebna. Aż w końcu rzuciłam wczoraj mojemu pomysł i mi mówi żebym sobie kupiła, no wryło mnie :-) :) Zamówiona!
 

Załączniki

  • glam-torba-z-mata-do-przewijania-baby-ono-1506-3.800x600-s.jpg
    glam-torba-z-mata-do-przewijania-baby-ono-1506-3.800x600-s.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 94
możecie polecić jakiś spiworek do fotelika? Tak żeby zapiac dziecko w środku?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pumelova kaiser robi fajne zimowe spiworki, czasem jest na limango, ja tam zamowilam i ma mi dzis przyjsc do fotelika taki wlasnie, obadam go i jak dam rade to fotke dodam (mam problemz wrzucaniem fotek z tel. Zawsze mi pisze ze za duzy rozmiar i nie wchodza na bb:(
 
reklama
Dziękuję za radę, gdzieś wyczytałam, że jak temperatura na zewnątrz jest poniżej -5 stopni to nie należy wychodzić z maleństwem. A krem na buźkę, to może być taki zwyczajny, jak do typowej pielęgnacji czy musi być specjalny, odpowiedni na wyjście na zimno?

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko. Osobiście wychodziłam z dziećmi (rodziłam w kwietniu i w maju) do -10 stopni. Lubiłam również jak dzieci spały na dworze. Dobry śpiwór, odpowiednie ubranie i nie ma problemu ze spacerem nawet w minusowych temperaturach.
 
Do góry