reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Matko ja mam kilka kombinezonów ale tu takie zimy jak nie zimy hehe nawet ostatnio mama R nam przysłała taki fajny ale wątpię że nasza aż tak urośnie żeby go włożyć przed wioską[emoji16]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha ja tez mam ten kombinezon misia z hm za 79,90 (biala wersje) i jest bardzo fajny, on nie jest tak hiper cieply jak wyglada na zdjeciu i jak dziecko lzej ubierzesz, to spokojnie jest na jesien. Oprocz tego tez taki fajny kombinezon polarowy, tez z hmu, ale on jest po starszej corze i teraz takich nie widze tu. Mam tez taka kolderke minky do wozka i kocyk dzianinowy. Na zime tez juz sie zaopatrzylam w taki spiworek do wozka z hmu - tylko jego nie da sie wpiac do nosidelka, i zamowilam jeszcze taki spiworek kaiser do nosidelka.

Pumelova super torba!:)
 
A ja kupiłam wczoraj kombinezon misiowy 68 i jest za mały!!! Mąż dziś podjedzie wymienić. Mam z takiego grubszego dresiku i jeden polarowy. Z zimowym się wstrzymam bo nie wiem zupełnie jaki rozmiar. 80 mam spodnie i kurtkę na luty pewnie będzie ok.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia ja tez mam jeden 68 i jest za maly dlatego chodzi w 74.Nogi i rece sa za dlugie ale w tulowiu sie miesci bo w 68 bieda bylo zapiac za to rekawy i noogawki ok;D jakies niewymaiarowa ta moja Jagoda.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja trochę się obawiam, gdyż mam termin na grudzień i zastanawiam się kiedy będę mogła wyjść z dzieckiem na spacer, oczywiście jestem zaopatrzona w ciepłe ubranka ale czy z miesięcznym maluszkiem może już wyjść na zimowy spacer ? jakie są wasze doświadczenia ?
 
Ja trochę się obawiam, gdyż mam termin na grudzień i zastanawiam się kiedy będę mogła wyjść z dzieckiem na spacer, oczywiście jestem zaopatrzona w ciepłe ubranka ale czy z miesięcznym maluszkiem może już wyjść na zimowy spacer ? jakie są wasze doświadczenia ?
Nie możesz, tylko powinnaś. Ciepłe ubranko, odpowiedni krem na buziulka, śpiworek i... Powolutku powinnaś hartowac maluszka. Na początku 5-10 minut, i stopniowo wydłużac. I nie czekaj miesiąca [emoji6].
 
Dziękuję za radę, gdzieś wyczytałam, że jak temperatura na zewnątrz jest poniżej -5 stopni to nie należy wychodzić z maleństwem. A krem na buźkę, to może być taki zwyczajny, jak do typowej pielęgnacji czy musi być specjalny, odpowiedni na wyjście na zimno?
 
reklama
Margaretka - krem specjalny, który zabezpieczy skórę dziecka przed mrozem (Ty zapewne też nie używasz w zimie kremów nawilżających, tylko bardziej tych tłustych?). Co do temp., to wiadomo, że nic na siłę ze spacerami. Dziecko trzeba hartowac, ale i ochraniac. Teraz jest temp na plusie, ale rzadko mi się zdarza spacerować w deszczu (najczęściej to deszcz nas zaskakuje - ale od czego są parasole i folia przeciwdeszczowa? [emoji6]. Pod wózkiem dużo się zmieści) i gdy wiatr głowę urywa. Ty podobnie będziesz działała w zimie.
 
Do góry