reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Aha ja dostałam z Tesco kombinezon ocirplany. On niby zimowy Ale nie zapinam go pod samą szyję i nie daje tego osłonki czy kocyka.
 
Aha nie wiem, muszę sprawdzić:D ale te z olx chyba tak bo jeden puchowy taki, i 2 z misia takiego więc w sumie na teraz. A z cocodrillo to taki grubszy dres. To już teraz tego używać i bez kocyka jezdzic?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero raz użyłam dresowego kombinezonu ( razem z kocykiem) bo chłodno było wtedy, a póki co pomykamy w bodziakach+dres+niechodki i czapa. We Wrocławiu trochę za ciepło jeszcze na kombinezony [emoji5]

Aha ja na jesien mam taki - on jest przejściowy, bawelniany lekko ocieplony , nie z tych zimowych, udaje jeans ale jeansem nie jest


Link do: Kombinezon niemowlęcy cienki 5A3211 / Kurtki / Niemowlak 0 - 2 lat / WYPRZEDAŻ - sklep 5.10.15

No i też mam dresowe, mam misia no i upatrzony zimowy, chyba niedługo zamówię [emoji16]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy kupujecie produkty z babyono, myślałam nad kup
Mam dopiero 2. miesiąc, ale wydaje się być solidna. Mojej poprzedniej ciągle odrywał się pasek (Caretero) i już się poddałam z naprawianiem jej. Tu raczej takiego problemu nie będę miała, a jeżeli będę to na pewno nie szybko. Poza tym zawsze jest tam rok czy dwa sklepowej gwarancji :)


3i49vcqg4ggmfe0w.png

l22ncwa15drsch5e.png

No to fajnie, nie wiedziałam, że dają jeszcze gwarancję :) Myślałam o kupnie torby dla mamy UNIQUE, mogłabym ją wykorzystać też na potem, jak dziecko będzie starsze.
 
Judith w ciągu dnia u nas jest ciepło ale wczoraj byliśmy na spacerze o 19 to mi w kurtce było zimno:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam takiego misia i kombinezon. Od brata dostałam dla K, świetne są, chyba z tesco.
 

Załączniki

  • 20170922_183446-1.jpg
    20170922_183446-1.jpg
    942,4 KB · Wyświetleń: 84
  • 20170929_074733.jpg
    20170929_074733.jpg
    909,4 KB · Wyświetleń: 90
Pumelova dostałam w "spadku" taki na teraz kombinezon, choć napisane ze zimowy. Wydaje mi się że on na zimę za cienki jest. Zimowy to dopiero będę kupować.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny,

Chybra jaki miś śliczny, ładny ten kombinezon

Judith chyba zamówię sobie ten z 5 10 15, podoba mi się bardzo

Pumelova właśnie na wieczorny spacer teraz mi czegoś brakuje, w dzień to tak jak na galerii zalaczalam fotki, body, czasem jeszcze cienki long sleve i bluza i kocyk cienki

Muszę jeszcze kupić jakiś cieplejszy kocyk na zimę, może jakiś minky, macie coś fajnego to się pochwalcie [emoji6] może też skorzystam z rad
 
Do góry