reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Z czystym sumieniem mogę polecić :) Kupiłam również z polecenia - mam czarny model So City. Raz, że jest pojemna, dwa, że nawet jak wychodzę na miasto bez dzieci to nie przekładam już klamotów,bo torba nie wyglada aż tak perfidnie jak wiele innych toreb do wózka.


3i49vcqg4ggmfe0w.png

l22ncwa15drsch5e.png

No właśnie też mi się tak wydaje, przeglądałam dużo toreb ale w większości wyglądają jak typowe torby do wózka, a te z babyono można wykorzystać tak po prostu na wyjście, no i na później jak już nie będzie wózka. A jak oceniłabyś jakość wykonania, no wiesz mam na myśli jakość materiału, szycie czy jest taka porządna?
 
reklama
No właśnie też mi się tak wydaje, przeglądałam dużo toreb ale w większości wyglądają jak typowe torby do wózka, a te z babyono można wykorzystać tak po prostu na wyjście, no i na później jak już nie będzie wózka. A jak oceniłabyś jakość wykonania, no wiesz mam na myśli jakość materiału, szycie czy jest taka porządna?

Mam dopiero 2. miesiąc, ale wydaje się być solidna. Mojej poprzedniej ciągle odrywał się pasek (Caretero) i już się poddałam z naprawianiem jej. Tu raczej takiego problemu nie będę miała, a jeżeli będę to na pewno nie szybko. Poza tym zawsze jest tam rok czy dwa sklepowej gwarancji :)


3i49vcqg4ggmfe0w.png

l22ncwa15drsch5e.png
 
Zuza chciałysmy ta sama:D ojoj to musiało być coś na rzeczy;-)
Piękne imię, mój mąż też Domiś.




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jeeej:o No mojemu też smoczek zaaplikowałam już w szpitalu bo inaczej nie mogłabym się nawet wykąpać;) A w domu nazywamy go pieszczotliwie Demonik ;) Oby i mój z tego wyrósł ;)
 
reklama
Ja kupiłam na olx 3 używane a z nowych to z cocodrilo :) I mam pajaca z kapturem ale to chyba na wiosnę bo za duże

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry