reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Kasiulka! Zabije!!! Rewelacja dokładnie trafiłaś we mnie w 100%! [emoji7] bardzo Ci dziekuje zaraz siadam,spisuje po kolei firmy i szukam w necie cen.. domyślam sie ze część zabójcza ale na cos z polskich firm na pewno bedzie nas stać!! Extra[emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś przyszły :)

_20170224_123220.JPG
 

Załączniki

  • _20170224_123220.JPG
    _20170224_123220.JPG
    948,5 KB · Wyświetleń: 418
Aaggaa z ebaya :p
Te są lepsze niż te 1 które brałam, mają grubsza muslinke ale nie wiem jak kolor się utrzyma niestety.
Wyglądają cudnie, nie są przesadzone. I grosze kosztowały, to zwykle, nie jakieś firmowe :)
 
Dziewczyny dziewczyny czy któraś z was zna wózki espiro? Dziś odkryłam espiro next manhattan i mój dotychczasowy faworyt roan bass soft jest mocno zagrożony. Na pierwszy rzut jestem zakochana i w wózku wizualnie i technicznie ale potrzebuje opinii od praktyków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeśli chodzi o pieluszki/ otulacz bambusowe to koleżanka poleciła mi firmę texpol (jeśli dobrze pamietam) na allegro taki otulacz w rozmiarze 120x120 można w okolicach 50 zl kupić, a to 2 razy taniej niż u modnych marek. Jakościowo po 8 miesiącach używania jest zadowolona [emoji3]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry