reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

reklama
Mam coś podobnego jeszcze z czasów Dexterka z mothera i rozlazi się na cycach. Ta wygląda fantastycznie Kasiulka, widać że udany zakup i jesteś zadowolona,
To koszule do szpitaka?
My nie potrzebujemy a po domu nie używam pizam ani koszul, Lubie golasa do spania hihi :)

Monti niestety nie pomogę.
Poczytaj recenzje :)
 
Lilith czytałam ale to dość nowe modele i mało opinii. Samo espiro jest raczej dobrze odbierane przez ludzi. A na Facebooku pod tym modelem same zachwyty, ale zawsze traktuje je z przymrużeniem oka.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski, a na chwilę wracając do ubrań dla NAS - kupowałyście kiedyś coś na zoio.pl? mają mega tanio, dużo lajków, a ubrania pasowałyby nawet krojem na nasze brzuchy. Ktoś coś słyszał? Nie lubię kupować w ciemno ale szkoda mi więcej na ubrania które będę nosić tylko pół roku.
zamawiałam i było wszystko ok.

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Kasiulka - no właśnie takie koszule miałam przy Jadze (miałam szarą i malinowa) , i teraz też takowe kupię - są super!
 
reklama
Do góry