reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Alextych bambusowych jest dużo, jednak z tej firmy są wyjątkowo chwalone i niezwykle trwałe i funkcjonalne..
Widziałam też spore zainteresowanie marką La Millou ( rzeczy mają cudne) - sama postanowiłam pościel tej firmy zamówić.. :) o tej przez ciebie polecanej jeszcze poczytam

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiulka czyli nie takie cudo te La Milou jak to zachwalają..Hmm no nic wypróboje pościel..Interesuje mnie jeszcze królik- przytulak do którego wkłada się ciepłe lub zimne wkłady..(aby ogrzać lub schłodzić maluszka) ale czy to aby na pewno się sprawdza..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale "szalejecie" z zakupami ...a ja czekam do nastepneij wizyty i może w końcu się okaze kim jest mały lokator. Piękne to bodziaki z HM i opaski :)
Ja przy pierwszej córce kupowałam te czapeczki wiązane - jak teraz patrze na zdjęcia ...Boże gdzie ja miałam gust :)
Jeżeli będzie druga dziewczynka - to zdecydowanie się to zmieni ...


A co do otulaczy i pieluszke bambusowych..co myślcie o fimier Motherhood ?
 
Laski, a na chwilę wracając do ubrań dla NAS - kupowałyście kiedyś coś na zoio.pl? mają mega tanio, dużo lajków, a ubrania pasowałyby nawet krojem na nasze brzuchy. Ktoś coś słyszał? Nie lubię kupować w ciemno ale szkoda mi więcej na ubrania które będę nosić tylko pół roku.
 
pumelova wiesz tez jestem ciekawa bo kilka rzeczy mi się tam podoba :) no i ceny atrakcyjne
Mi się bardzo podobają torby z la milou ale ceny zaporowe :/
 
Ostatnia edycja:
Właśnie też lubię takie stonowane.
Za la milou są nawet fajne niektorecrzeczy ale jak z wytrzymałością to dobrze wiedzieć Kasiulka.
U nas już wsumie zdecydowane comz czego kiedy i jak :)
Musze jakoś miejsce ogarnąć j po 2 mała półkę pojechać, w przyszłym tyg chciałam kupić sterylizator z butlami w zestawie. Choć widziałam fajna okazję na krzesekko.. Wiec kto wie..
 
reklama
Do góry