reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Za późno zobaczyłam... tak kura to bardziej poduszka po bokach nie opasa mamy. Na fasolce da sie wygodniej położyć główkę. Kura prawie nie ma boków. Jest na pewno milsza dla oka ;)
 
Nie wiem co to kura ale nad tą poduszka się zastanawiam mam ogromne problemy z zaśnięciem , kręcę się z boku na bok i nie mogę znaleźć sobie miejsca. Z rzeczy dla siebie kupiłam sobie ładna sukienkę ciążowa z gap-a i leginsy ale jeszcze jej nie ubieram do pracy.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak nieśmiało zaczęłam rozglądać się za wózkiem i zdecydowanie wypadła z obiegu... szukam czegoś co będzie nadawać się na moje polne i górskie ścieżki , łatwo składać bo często się przemieszczam, pasującego do dobrego fotelika z baza. Oglądałam te cybexy priam ale podobno mają słabe zawieszenie. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słabe tzn.jakie?
Baliosa mam i ma świetne zawieszenie, jakmi do lasu tak i na plażę ale twarde. Co kto lubi.

Mountain buggy albo City będzie dobry.
Są 3 kolowce i 4 zależy co chcesz a dobrg fotelik musi pasować jeszcze pod auto :)
 
reklama
Do góry