reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
aaa co do rogali to ja mialam ten do karmienia ze smyka matherhood i super, powiem Wam, ze jak juz nawet mlody jadł normalnie to poduszke miałam pod plecy do siedzenia na kanapie, a po cc sobie ją dawałam tez na noc pod głowę i super mi sie na niej spało.
 
Kasiulka,

Widać, że pięknie wyglądasz w tych zwykłych ciuszkach.

Nie mam nic szerszego i jak brzuszek zaczal rosnąć to bluzki szły do góry.


Luandzia to zobacz ten baby jogger i np Mountain buggy. Stary mutsy rewelacja :)


Ponoć są ciężkie do zajechania a służą naprawdę długo;

Link do: Baby Jogger - oficjalna strona polska
Link do: ..:: BOBO W?ZKI ::.. najlepsze W?ZKI DZIECI?CE 2017 - sklep internetowy
Link do: EverBaby - wózki phil&teds, JOOLZ, mountain buggy



Dziewczyny, tu warto nawet poczytać. Aleee pamiętajcie, że każdy lubi co innego.

Link do: Mama Wozi Bardziej
 
Ja to nawet nie wiem jaki.wozek mam:D znaczy poki co siostra ma.Ciazowa skleroza.Dopiero nad spacerowka sie bede zastanawiac.

010igov35ye70zfx.png
 
U mnie baby jogger city mini (spacerowka) nie sprawdzila sie, bardzo przeszkadzala mi nienaturalna pozycja jaka przyjmuje w niej dziecko (coreczka jakby zeslizgiwala sie w dol)- mozna to zobaczyc na wielu zdjeciach tych wozkow z dziecmi w internecie, jaka dzieci maja pozycje , tez brudzenie calego wozka przy chlapie czy deszczu po wsadzeniu do samochodu (wozek sklada sie tak na zewnatrz). Szybko sprzedalam jednak ten wozek;)
Nie kazdemu bedzie to przeszkadzac, ma naprawde dobre opinie w internecie:)
 
Pola właśnie.. Każde dziecko i mama inne. Tu są uwielbiane te wózki. W naszym kuble czy casualplay tez się prosto nie siedziało.
Niektóre dzieci lubią kubelki inne zaś zwykle. Mieliśmy Britaxa, na teren świetny ale miał taką szczelinę przy rękach i jak mlody leżał a potem się go pidnosilo to trzeba było sprawdzać czy ręką tam nie utknela.. Raz tak się stało i od razu sprzedalam..
 
reklama
Macie może nakładki do wózka?? Będę chciała kupić jakąś dla synka ale nie mam pojęcia która i czy faktycznie każda jest uniwersalna czy jednak mam kupić z bugabuu bo takie mam w akcesoriach.

Myślę o takim z siodelkiem szczególnie na dłuższą wyprawę.
Czy z tym się da chodzić w kgole..

bumprider-stabrada-med-sits-black-grey.jpg
easy-rider-x.jpg
 

Załączniki

  • bumprider-stabrada-med-sits-black-grey.jpg
    bumprider-stabrada-med-sits-black-grey.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 377
  • easy-rider-x.jpg
    easy-rider-x.jpg
    322 KB · Wyświetleń: 377
Do góry