reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

i.ja sie dolaczam do zachwytow na Jagodkaa sliczna! matka w karabin sie zaopatrz by absztyfikantow odganiac:p

Nasza Jagoda jesli jej nic nie doroslo tez szykuje sie duza baba.

Co do wzrostu to moj R ma 184 jego siostry 190 i 183 Rodzice tez wysocy.Ja znow z tych niskich 156 rodzice tez.Moj maly sie podal na nasza rodzine chyba na tate bo on do 11 roku zycia byl niziutki najnizszy w klasie tak jak moj Jas jest na 3 centylu ale zdrowy choroby go mijaja jak ja to mowie:D .Tata w rok 20 cm urosl i teraz jest sredniego wzrostu 175 pediatra mowi ze z Jasiem bedzie tak samo bo dlugie nogi ma.Boje sie tylko zeby nas na jakies badania do szpitala nie wyslali bo znajomi tak mieli ...a teraz nas bilans czeka.Wolalabym uniknac szpitala w ciazy.

010igov35ye70zfx.png
"Nasza Jagoda jeśli jej nic nie doroslo " haha :):)


Co do rozmiarów to ja dla Leny miałam może z 3-4 body w rozmiarze 56. Lenka miała 3240 g i 52cm więc szybko wyrosła i głównie na początku kupowałam 62.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Kasiulka ja tez mam starego x landera, tzn model z przed 3,5 roku :D ale zadowolona z niego byłam, natomiast jako spacerówki go mało uzywałam, mieszkalismy wtedy w miescie i wjazd nim do sklepu typu zabka praktycznie nierealny ;)

Aga to moze u nas tez tak bedzie ze wzrostem, bo dziadki oboje wysokie chłopy.

Jak u nas tez bedzie dziewczynka i bedzie wszystko dobrze z ciaza to nawet nie chce wiedziec ile wszystkiego nakupie, to bedzie troche spełnienie moich własnych dziecięcych marzen :)
 
Morela siostra miala taki przypadek wiec wole sie nie nastawiac.

Ja tez tylko 56 jesli bedzie laska to cos kupie bo dla.chlopaka nic kupowac nie musze..miedzy bratankiem a moim bedzie rowny rok a miedzy siostrzencem pol roku wiec ubran tona! Prac bym nie musiala tylko od razu do kosza:D

010igov35ye70zfx.png
 
Dziękuje Dziewczynki [emoji8][emoji8][emoji8]

Wendy - moja J to nasz mix [emoji3]. Kiedyś pokaże Wam wspólne rodzinne zdjęcia. Ma moje oczy, i jak zrobi wkur..na minę lub inną "podprogowa" to wypisz wymaluj ja, jak wali swoje usmieszki - to Tatuś. Zresztą ja mam mocno wypracowana mimike, więc może rzeczywiście przyjdzie czas, ze po całości będzie mnie przypominać [emoji1].


Lilith - a Ty jesteś zadowolona z Cybexa? Bo co do spacerówek (parasolek) to wiem, że są dobre, ale jako wózek pierwszego kontaktu z dzieckiem, to nie wiem.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry