reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja jeszcze raz polecam przyjrzeć sie xlanderom są super
znalazłam tylko recenzje x-cite i to co mi nie pasuje:
"Jest to wózek raczej miejski, amortyzowany na tył, ale piankowe koła nie dodają wiele lekkości w jeździe. Raczej na chodnik, do parku, nie na wertepy."
"Trudno się podbija to kolejna rzecz, na którą muszę zwrócić uwagę. Głównie poprzez amortyzowane tylne koła, a przez to całość osiada przy podbiciu i podjazd pod krawężnik jest trudniejszy."

o x-move znalazłam
"Co prawda gondola wciąż nie należy do dużych a pompowane koła nadal zapewniają minimalną amortyzację."

a ja mam wertepy :( więcej xlanderów nie widziałam - czytałam bloga mamygadzety i mamawozibardziej i jeszcze kilka innych ale nie pamietam nazw. jakis konkretny model polecasz? tutaj na forum sylver też pisała że ma słabą amortyzację. dla mnie to jest mega ważne bo mam blisko do lasu itd
 
reklama
X-lander x move wcale nie ma małej gondoli, fakt roan ma większą, ale ja x move jeszcze nie skreslilam. X landery mają bardzo dobre opinie od lat i świetnie się prezentują.



Lilith - piękne zdjęcie [emoji5]. Ślicznie Ci w dłuższych wloskach. Dex jaki malutki [emoji4].
A wózek.. Robi wrażenie [emoji106]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
X landery są bardzo dobrymi wózkami. Ciężko dostępne w UK a szkoda. Jedynie spacerówka jako lekka mi nie pasowała.
Wygladowo tez bardzo ładne.
Dużo dziewczyn sobie chwali ten wózek. Moja dobra koleżanka ma i używa teraz do drugiego dzidzusia.
Dziewczyny dobrze piszą, warto go zobaczyć.

Aga bardzo Ci dziękuję :*
Kiedyś miałam w,osy do pasa, chciałabym zapuścić :)
 
Dziewczyny we wpisach przewinely sie wozki mutsy, ja wczoraj bylam w sklepie poogladac rozne- zauroczyl mnie mutsy igo. Jest na zywo sliczny, kolory takie naturalne, eleganckie, super:).
Szukam wozka lekkiego, latwo skladajacego sie (stelaz bedzie na co dzien ladowal w bagazniku, nie bede go wnosic na gore), z lekka gondola (ktora daloby sie wniesc jedna reka na 2 pietro- musi miec uchwyt do trzymania). Mutsy igo ma super lekka gondole, z uchwytem do trzymania, spokojnie wnioslabym razem z dzidziusiem:) ta gondola latwo sie przepina. Stelaz sklada sie bardzo latwo - jedyne co, jezeli ktos ma mniejsze auto, wg mnie po zlozeniu stelaz zajmuje duzo miejsca ze wzgledu na kola, ktore sie nie "podwijaja" jak np. w mutsy evo. Dodatkowo wg mnie ten stelaz nie jest super lekki, tylko waga srednia:) no i jeszcze jeden minus dla "matek polek";) - ma maly kosz na zakupy. Amortyzacja wg mnie zawsze bedzie w takich lzejszych wozkach gorsza niz w wielkich i ciezkich wozkach z pompowanymi kolami. Z plusow jeszcze: spacerowke da sie zamontowac w dwie strony, da sie zlozyc wozek razem z siedziskiem spacerowym, nie trzeba go odpinac. Ogolnie jest sliczny, ale tez bardzo drogi:)
Ogladalam jeszcze mutsy evo - fajnie sklada sie stelaz, jest ladny, ale dla mnie bez efektu "lal", natomiast ja go zdyskwalifikowalam od razu, jak podnioslam gondolke- dla mnie za ciezka.

Z super lekkich wozkowogladalam jeszcze graco evo i powiem Wam, ze gdyby nie przednie kolka, ktore sa chyba z plastkiu??!?:) i terkocza nawet w sklepie, czuc tez,ze przez te kolka nie ma amortyzacji (chyba wcale:):)), to ten wozek na moje potrzeby bylby naprawde super. Wyglada ok, Jest super lekki (z gondolka wazy chyba ok 9 kg), stelaz leciutki, nie wazy prawie nic:) skladany banalnie- i po zlozeniu zajmuje bardzo malo miejsca, gondola tez lekka, z uchwytem do noszenia, material wydaje sie ok, no i jeszcze cena, ktora jest w miare przystepna. Gdyby nie te kolka, to calkiem fajny wozek, jak ktos musi wnosic, czy skladac do auta non stop....chociaz jest jeszcze wersja xt, ktorej nie widzialam, moze ta wersja ma lepsze kola?

W tym tygodniu podjade poogladac z blicka jeszcze bugaboo, bo cameleon to moj typ nr 1 na razie;)
 
@Pola@ czyli najlepiej na żywo pooglądać :) ja akurat nie szukam lekkiego, mieszkam w domu na parterze. Mutsy tylko czytałam, wygląda fajnie, ta amort musze sprawdzić :) mam jeszcze 10 innych zapisanych w Excelu wiec dluga droga przede mną :D
 
reklama
Ja lekki znalazłam el jot severine, jest w takim stylu jak nam się podoba, całość 11kg. Jeszcze na żywo musimy zobaczyć jaki jest ale raczej się na niego zdecydujemy.
 
Do góry