reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Dziewczyny we wpisach przewinely sie wozki mutsy, ja wczoraj bylam w sklepie poogladac rozne- zauroczyl mnie mutsy igo. Jest na zywo sliczny, kolory takie naturalne, eleganckie, super:).
Szukam wozka lekkiego, latwo skladajacego sie (stelaz bedzie na co dzien ladowal w bagazniku, nie bede go wnosic na gore), z lekka gondola (ktora daloby sie wniesc jedna reka na 2 pietro- musi miec uchwyt do trzymania). Mutsy igo ma super lekka gondole, z uchwytem do trzymania, spokojnie wnioslabym razem z dzidziusiem:) ta gondola latwo sie przepina. Stelaz sklada sie bardzo latwo - jedyne co, jezeli ktos ma mniejsze auto, wg mnie po zlozeniu stelaz zajmuje duzo miejsca ze wzgledu na kola, ktore sie nie "podwijaja" jak np. w mutsy evo. Dodatkowo wg mnie ten stelaz nie jest super lekki, tylko waga srednia:) no i jeszcze jeden minus dla "matek polek";) - ma maly kosz na zakupy. Amortyzacja wg mnie zawsze bedzie w takich lzejszych wozkach gorsza niz w wielkich i ciezkich wozkach z pompowanymi kolami. Z plusow jeszcze: spacerowke da sie zamontowac w dwie strony, da sie zlozyc wozek razem z siedziskiem spacerowym, nie trzeba go odpinac. Ogolnie jest sliczny, ale tez bardzo drogi:)
Ogladalam jeszcze mutsy evo - fajnie sklada sie stelaz, jest ladny, ale dla mnie bez efektu "lal", natomiast ja go zdyskwalifikowalam od razu, jak podnioslam gondolke- dla mnie za ciezka.

Z super lekkich wozkowogladalam jeszcze graco evo i powiem Wam, ze gdyby nie przednie kolka, ktore sa chyba z plastkiu??!?:) i terkocza nawet w sklepie, czuc tez,ze przez te kolka nie ma amortyzacji (chyba wcale:):)), to ten wozek na moje potrzeby bylby naprawde super. Wyglada ok, Jest super lekki (z gondolka wazy chyba ok 9 kg), stelaz leciutki, nie wazy prawie nic:) skladany banalnie- i po zlozeniu zajmuje bardzo malo miejsca, gondola tez lekka, z uchwytem do noszenia, material wydaje sie ok, no i jeszcze cena, ktora jest w miare przystepna. Gdyby nie te kolka, to calkiem fajny wozek, jak ktos musi wnosic, czy skladac do auta non stop....chociaz jest jeszcze wersja xt, ktorej nie widzialam, moze ta wersja ma lepsze kola?

W tym tygodniu podjade poogladac z blicka jeszcze bugaboo, bo cameleon to moj typ nr 1 na razie;)
Pola ja mojego uroczego mutsy igo sprzedalam.po trzecim spacerze z malym byla zima wiec mial spiworek i ciepla czape a latala mu glowa na chodniku tak ze balam sie szybciej jechac masakra a latem jakby byl taki goły i lezal to chyba mialby siniaki od tych podskokow.bylam.mocno niezadowolona z niego choc cala reszta co piszesz to prawda ale w sklepie na plytkach jedzie pieknie i skretnie i wrecz plynie a co innego na chodniku niestetu.
Tak jak dziewczyny zmienilam go na x landela i jestem zadowolona mlody pojezdzil w gondoli do 6 miesiaca i teraz tez bede go uzywac,nie zniszczalny jest.

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Pola ja mojego uroczego mutsy igo sprzedalam.po trzecim spacerze z malym byla zima wiec mial spiworek i ciepla czape a latala mu glowa na chodniku tak ze balam sie szybciej jechac masakra a latem jakby byl taki goły i lezal to chyba mialby siniaki od tych podskokow.bylam.mocno niezadowolona z niego choc cala reszta co piszesz to prawda ale w sklepie na plytkach jedzie pieknie i skretnie i wrecz plynie a co innego na chodniku niestetu.
Tak jak dziewczyny zmienilam go na x landela i jestem zadowolona mlody pojezdzil w gondoli do 6 miesiaca i teraz tez bede go uzywac,nie zniszczalny jest.

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
Wendy który model xlandera masz?:)
 
Wendy, dziekuje za opinie uzytkowniczki w prawdziwym terenie:) po sklepie to fakt, wszystkie wozki pieknie jezdza;) nie przygladalam sie az tak tej spacerowce, skupilam sie na lekkiej do wnoszenia z dzieckiem gondolce:)

Bylam Dziewczyny ogladac w sklepie bugaboo cameleona, no i niestety idealny tez nie jest....:( teraz pedze po core do przedszkola, jak bede miala chwilke to napisze co w nim mi nie pasuje (chyba naprawde jestem bardzo wymagajaca co do wozkow...;))
 
A mam takie pytanie do mam z Warszawy. Czy wiecie gdzie można podjechać i takie wózki pooglądać ? Bo jednak internet do mnie nie przemawia zupełnie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec, Dziewczyny bylam ogladac bugaboo cameleon i uczucia mam mieszane. Ogolnie wiekszosc na plus (internet o tych plusach az huczy:)), ale tez sa dla mnie minusy. Nie odpowiada mi hamulec reczny (taka wajcha na raczce, pewnie bym go urwala;)) ciezko jest go odblokowac, przy gondolce jest prawie zerowy dostep do kosza na zakupy, gondolka jest bardzo nisko, co moze byc problemem po cc (ciezko sie wtedy schylac). No i najwiekszy dla mnie problem, skladanie wozka, tu nie jest intuicyjne i proste, nawet sprzedawca mial problem z rozlozeniem go, co mnie ubawilo;).
Wiec ogolnie na razie jestem w kropce i nie wiem jaki chce wozek;)
 
Wendy, dziekuje za opinie uzytkowniczki w prawdziwym terenie:) po sklepie to fakt, wszystkie wozki pieknie jezdza;) nie przygladalam sie az tak tej spacerowce, skupilam sie na lekkiej do wnoszenia z dzieckiem gondolce:)

Bylam Dziewczyny ogladac w sklepie bugaboo cameleona, no i niestety idealny tez nie jest....:( teraz pedze po core do przedszkola, jak bede miala chwilke to napisze co w nim mi nie pasuje (chyba naprawde jestem bardzo wymagajaca co do wozkow...;))
Pola.ale.ja wlsnie mialam.gondole i kupilam ja tez ze wzgledu na to ze byla lekka no ale niestety to nie wystarczylo.

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
AIM o ten mi chodziło:

Link do: Wayfarer Pram - Raspberry | Silver Cross UK

Potem doczytałam, że u Was nima..

Uppa jest?? Świetny jest.

Mój po poczytaniu zgodził się pojechać zobaczyć Urbana aa ciesze się :p

Pola właśnie wszystko zależy od malucha, mój mierzony do joggera bardzo dobrze się w niego wpasowal, gdyby nie rączka wybrałabym jego bo ma wysokie oparcie i dobrze się prowadzi. A zaś terenowka trochę cena odstrasza.

Inka śliczne zakupy! Fajnie tak moc juz coś mieć :)

Pola, mi się one nie podobają, szczególnie gondola tak nisko.. I taki galeryjny wózek.


Każdej będzie pasowało co innego.. Tak to już jest, jak i dzieci jedne wola kubeł drugi wisiaka a trzecie zwykła spacerowe.. Etc.

Dziś przyszło:
_20170130_102248.JPG
_20170130_102204.JPG
 

Załączniki

  • _20170130_102248.JPG
    _20170130_102248.JPG
    668,1 KB · Wyświetleń: 282
  • _20170130_102204.JPG
    _20170130_102204.JPG
    653 KB · Wyświetleń: 279
reklama
Ha, chwałę się.
Mąż kupił. Może i niebieskie ale mogę kupić wymienny pokrowiec w każdym kolorze. Nowiutki, niechciany prezent i kupione w 1/3 ceny z firmy która chciałam, taka co służy dłużej.
Jutro jadę odebrać.

41jfpcfClzL._SY355_.jpg
PlanetBB_focused_340x340.png
 

Załączniki

  • 41jfpcfClzL._SY355_.jpg
    41jfpcfClzL._SY355_.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 331
  • PlanetBB_focused_340x340.png
    PlanetBB_focused_340x340.png
    148,9 KB · Wyświetleń: 320
Do góry