reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Bab - a co do snap 4 to nowy wszędzie jest w takiej samej cenie. My teraz testujemy. No i okazuje się, że mój syn w nim nie zaśnie. Jednak brak amortyzacji robi swoje i nie jest tak oddzielony od świata jak w spacerowce z wozka 2w1. Muszę brać nosidlo bo często wracam ze spaceru z synem w nosidle. Nie wiem, czy aż tak bardzo mu się spodobało nosidlo, czy tak bardzo nie odpowiada mu wózek.
 
Czy któraś z Was ma takie siedzonko? Link do: mothercare multi seat - grey. Karmię młodą w foteliku ale non stop mi zjeżdża i kopie, nieraz już jedzenie na mnie wylądowało i !myślę że to byłoby ok zwłaszcza że to jest do 3 roku życia i da się też przymocować do stołu.Zastanawiam się tylko czy dziecko może w tym siedzieć skoro samodzielnie nie siedzi ale podtrzymywane tak...
 
Kasia moja koleżanka korzysta z bardzo podobnego i bardzo sobie chwali. Sadza swojego syna na stole albo blacie [emoji16]
Myślę, że na czas posiłku nic sie nie stanie.
 
Przyszedł bbox. Rzeczywiście jest super. Synek już z niego się napil. Myslam, że dłużej mu zajmie nauka. Musi być bardzo intuicyjny. Polecam :) nadal będziemy też próbować z doidy cup.
 
reklama
Do góry