reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
A ja w odmiennym temacie od wózków, zakupiłam wczoraj nosidło [emoji5] testowaliśmy przez 4 dni i stwierdziliśmy że bombowa sprawa ciach pyk i zapięte [emoji12] kupiliśmy Lenny Lamb, a znowu, poszliśmy po Tule
 
Pokaż te pady! Moja też właśnie memła, gdzie kupiłaś? One są uniwersalne czy dedykowane do Twojego?
Zobacz sobie na fb Ekokropka, szyje na zamówienie, podajesz jej wymiary więc pod każde nosidlo. Nie umiem załączyć zdjęcia:/ może jako osobną wiadomość mi się uda
Nie umiem ani W prywatnej ani W zadnej. Poogladaj sobie u niej na fb ma dużo zdjęć. Jestem zadowolona, to ma taka ceratke więc nie przesiaknie a nie trzeba prać nosidła. Tylko koszt.. 60zl..
 
Maz mnie chyba kocha... [emoji7][emoji173]️

Mielismy dzis ogladac wózek, a popołudniu jego tata go przywiózł [emoji7] maz go zamówił i trzeba było dzis odebrac.
Tak wiec mam moj wymarzony wózek!!! [emoji7]
IMG_3100.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3100.JPG
    IMG_3100.JPG
    308,3 KB · Wyświetleń: 349
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry