reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
A tu znalazłam takie perełki:)
4023dedeb0ee4779568439b11c6ed180.jpg


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Emol a ile waży ten joie, bo chyba do najlżejszych nie należy.
Ja ostatnio widziałam genialną dostawkę do wózka, babeczka na mieście miała obok gondoli, wrzucam link Link do: Buggypod Dostawka Do Wózka Dziecięcego - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Tylko to się bardziej sprawdzi jak dziecko nie śpi na spacerze, tylko po prostu nie chce mu się chodzic i jest zazdrosne, że siostra lub brat jedzie.
Ja widziałam na fb jak ktoś szukał. To cha sama firma.

Waży chyba 7,5 kg. Ani nie lekka ani nie ciężka. Ale w porównaniu do tej spacerówki to jest różnica. A poza tym zależy mi aby nie zajmowała całego bagażnika, a ta co kupiłam to składa się tak że najdłuższy bok ma 80 cm.
fb0bbe381ac293330e55b83fa6248d0d.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
A nie wydaje wam się, że ta dostawka boczna przy tych amortyzowanych wózkach może je przechylać?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti ta dostawke możesz z każdej strony wózka montować, nawet z tyłu aby było jedno za drugim.
Więc myślę że się nie przechyla. Czytałam pozytywne opinie do tego.
tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
Ma któras lampki z ikea do pokoju dziecięcego? Chodzi mi o te chmurki itp na ścianę, jak silne światło daja?
Najbardziej interesuje mnie ten szop/jez za 50zl bo jest na baterie ale nie wiem czy on daje jakieś światło czy tylko go widać, bo chciałabym widzieć przy tym dziecko:D
2e6cd382ccf560c89128a2fb02da6347.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, ja mam chmurki z ikei i są bardzo fajne, wszystko widać. Jedna spokojnie oświetla cały pokój w nocy ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, ja mam chmurki z ikei i są bardzo fajne, wszystko widać. Jedna spokojnie oświetla cały pokój w nocy ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie mój mąż nie chce jednak chmurki tylko coś co jest na baterie bo mamy problem z elektryka w domu (bo stara jest). Pewnie nikt szopa nie ma [emoji17]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam chmurkę, ale na noc włączam te lampki cotton bals na baterie. One dają fajne delikatne światło, które nie razi, a jednak oświetla ładnie [emoji846]

Misia i jak wrażenia? Ja narazie jestem zadowolona bardzo. Szukam wkładki teraz.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry