reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Tak z podwójnymi ale tej samej firmy

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


3 wizyta (prenatalne) 29.03.18
 
reklama
Monti my po domu :) na razie mi bardziej odpowiada spacerówka od dużego wózka, bo jest wyżej :) myślę że będzie dobrze służyć. Jest taka solidna. Snap 4 był dużo bardziej delikatny.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda, joie jest niższy od spacerów 2w1 ale tłumaczę to sobie tym zeby bobas sam mógł do niej wejść.
Mi trochę na kostce i nierównościach koła przednie terkoczą. Szukam na to patentu i jakiejś dobrej podkładki/ uszczelki. W kazdym razie przeszkadza to chyba tylko mnie bo mała zasypia w nim elegancko.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a czemu kupujecie już spacerówki? Te od wózków 2w1 lub 3w1 są złe?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab ja też na wyjazd:) bo moja spacerowka waży 15 kg i nie chce jej zniszczyć a kupię jakaś zwykła która waży 6-7 I się składa jakoś latwiej[emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry