reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

@pumelova ja jestem bardzo zadowolona:) Dokupiłam jeszcze czapkę;)
 

Załączniki

  • 20171011_152526.jpg
    20171011_152526.jpg
    702 KB · Wyświetleń: 92
  • 20171011_152533.jpg
    20171011_152533.jpg
    769,5 KB · Wyświetleń: 89
  • 20171011_152652.jpg
    20171011_152652.jpg
    926,9 KB · Wyświetleń: 91
reklama
To może przymierz;) Dominik nosi 62 i taki kupiłam.W Smyku jest dziwna rozmiarówka. Mamy spodenki dresowe 62 i są mu za duże,a kombinezonik jest minimalnie większy ale chodzi mi o teraz więc nie wymieniam choć sądziłam że będzie troche większy.
 
To może przymierz;) Dominik nosi 62 i taki kupiłam.W Smyku jest dziwna rozmiarówka. Mamy spodenki dresowe 62 i są mu za duże,a kombinezonik jest minimalnie większy ale chodzi mi o teraz więc nie wymieniam choć sądziłam że będzie troche większy.
Przymierze :-))!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova miałam tą samą reakcję jak pierwszy raz do Egiptu poleciałam,szukałam kołdry a tu tylko kocyk był albo prześcieradło.Pomimo wysokich temp to przykryłabym się kołderką bo do prześcieradła średnio można się przytulić hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova miałam tą samą reakcję jak pierwszy raz do Egiptu poleciałam,szukałam kołdry a tu tylko kocyk był albo prześcieradło.Pomimo wysokich temp to przykryłabym się kołderką bo do prześcieradła średnio można się przytulić hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jednak przekonałam się do przescieradla[emoji16][emoji106]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza bardzo fajny, ale dzięki twoim fotkom wiem że taką grubość nam dresowy, grubszy miś z pepco i poluje na zimowy jeszcze, fajny by był na wiosnę ale chyba nie zaryzykuje 74 bo może być na wiosnę za mały.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza bardzo fajny, ale dzięki twoim fotkom wiem że taką grubość nam dresowy, grubszy miś z pepco i poluje na zimowy jeszcze, fajny by był na wiosnę ale chyba nie zaryzykuje 74 bo może być na wiosnę za mały.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem:) Właśnie nie miałam nic na teraz:) Ja już zimowy upolowałam na olx za 30zł:) O taki:
Link do: Kombinezon niemowlęcy 5A3110 | Sklep 5.10.15
Jest w idealnym stanie i śliczny:) Tylko mam problem z dobraniem czapki do niego...
 
reklama
Ja mam właśnie 3 sztuki grubsze na zimę, na teraz dresowy ale grubszy niż ten tutaj więc chyba by mi się przydał bo dziś było 16 stopni!:o

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry