reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja mam trzy pluszowe zabawki mamas@papas, dwie z metkami jedna z inną. Jakość super, wyprałam wszystkie i nic sie z nimi nie stało [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka zamawiam przez aplikację i za chiny [emoji12] nie potrafię wstawić linka, zrobiłam skreeny z nazwą sklepu może znajdziesz tak

Skarpetki
1507646395-aaaaaa.png

1507646404-aaaaaa.png


Niechodki
1507646413-aaaaaa.png

1507646423-aaaaaa.png


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze wy tu w kombinezony dzieci ubieracie a ja koszulka z długim rękawem,sweterek i kocyk...tak jak kiedyś wspominałam nie wiem czy kiedykolwiek kombinezon założy,chyba że do polski polecimy...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze wy tu w kombinezony dzieci ubieracie a ja koszulka z długim rękawem,sweterek i kocyk...tak jak kiedyś wspominałam nie wiem czy kiedykolwiek kombinezon założy,chyba że do polski polecimy...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Bo zamiast sweterka i kocyka zakładam dresowy kombinezon ;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ubieram w bodziak na długi rękaw, spodnie, kombinezon i kocyk bo zauważyłam że jak nie ma kocyka to nie śpi... A spanie w wózku skrocilo się go 1 h.

Nie wiem jak wy Ale mam dużo pstrokatych spodni i nie lubię jak Artur ma na sobie również pstrokate body wiec dla fanek minimalizmu są bodziaki na dł rękaw w c&a 3 pak za 40 zł.
1507712451-aaaaaa.png
 
Emol ja też jak nie mam kocyka czy czegokolwiek innego do przykrycia to nie usnę, nawet jak jest 30st to muszę być przykryta:) Moja też łatwiej usypia pod kocykiem.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol ja też jak nie mam kocyka czy czegokolwiek innego do przykrycia to nie usnę, nawet jak jest 30st to muszę być przykryta:) Moja też łatwiej usypia pod kocykiem.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Haha ja pamiętam jak byłam na pierwszych wakacjach w hotelu na all'u na Majorce i się zdziwiłam dlaczego nie dali kolder:o znalazłam w szafie koc i pod nim spałam. Jak się w nocy obudziłam to już wiedziałam dlaczego są tylko prześcieradła do.przykrycia hahah

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry