reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Mam już ten kombinezon/pajac ze smyka szary. Cieńszy niż myślałam. Ogonek jest płaski więc nie przeszkadza. Ale za małe zamówiłam i mam zamiar zwrocic;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@pumelova Ja też mam do odbioru,ale dopiero jutro się wybiorę.W Poznaniu rano były 4stopnie i tak sobie pomyślałam czy te pajacyki będą w ogóle przydatne.Ja dziś małego w zimowy ubrałam;)
 
Ostatnia edycja:
Mnie juz przyszly botki na zime z Ali dla malej.

Ja podobnie jak Aga zamawiam pierdolki .
Czapki opaski skarpetki
Dzis samowilam pare rzeczy do domu naklejki na sciane i takie dodatki.

Bede tez zamawiac body i stroj swiateczny.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga ja nie chce skończyć z ali tylko ewentualnie z ubraniami z ali [emoji6]

Judith to właśnie te grupy doprowadzają mnie do bankructwa. Tam znalazłam ten śpiworek

Czekam na skarpetki dla małej takie grubsze zimowe bo na zdjęciach i w feedbackach wyglądały ekstra. W ogóle moja lista zamówień które są w drodze do mnie lekko mnie przeraża [emoji12]

A ja dziewczyny ubieram swoją właśnie w takie niezbyt grube kombinezony misie i przhkrywam kocykiem plus przykrycie gondoli i zawsze jest cała cieplutka

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Aga ja nie chce skończyć z ali tylko ewentualnie z ubraniami z ali [emoji6]

Judith to właśnie te grupy doprowadzają mnie do bankructwa. Tam znalazłam ten śpiworek

Czekam na skarpetki dla małej takie grubsze zimowe bo na zdjęciach i w feedbackach wyglądały ekstra. W ogóle moja lista zamówień które są w drodze do mnie lekko mnie przeraża [emoji12]

A ja dziewczyny ubieram swoją właśnie w takie niezbyt grube kombinezony misie i przhkrywam kocykiem plus przykrycie gondoli i zawsze jest cała cieplutka

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
A co pod ten kombinezonik?
 
Monti a podasz link do tych skarpetek i do bucikow ktorw zamaiwlas.Ja wzielam najmniejszy rozmiar botkow i sa na teraz musze jeszcze jedne kupic albo jakies skarpety bo mam kombinezon bez butkow.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza body na długi rękaw i w zaleznosci od tego, ktory kombinezon zakladam albo tylko skarpetki, albo spodenki/ rajstopki.
Ten jeden kombinezon jest caly misiowy i pod niego zakladam właśnie tez spodnie, a drugi misia ma na górze, a spodenki są z takiej grubej bawełny z takim lekkim ociepleniem od wewnątrz, to w tym wypadku tylko ciepłe skarpetki podciagniete do kolan. Na to kocyk złożony na pół podwijam pod stópki żeby nigdzie nie zawiewało i żeby sie nie rozkopała. Bawełniana czapka i daje rade myślę idealnie. Chodzimy od 2 do 3 godzin, co jakis czas sprawdzam karczek czy ciepły (do tej pory zawsze był ciepły). Mała spi tak super, to są jej jedyne stabilne i w czasie i w częstotliwości drzemki [emoji16]

Ogólnie ja uważam, że lepiej żeby było jej troszkę chłodniej niż miałaby się zapocić. Na wszelki wypadek mam w torbie drugi kocyk, ale sporadycznie go używam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Monti dzięki za odpowiedź!
A zamawiacie zabawki na Ali?Ja zamówiłam słonika,jak to ładnie ujęłaś "replikę" Skip hop za całe 23zł i jestem ciekawa co to będzie.
 
Do góry