reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Monti no pewnie sama się zastanawiam nad nim! Chociaż pewnie mnie zima zastanie zanim sie zdecyduję [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Najgirszy to ten czas oczekiwania na zamówienie... ja czekałam równy miesiąc

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja teraz zamówiłam niechodki z Chin tyle że przez ebay, na Ali jeszcze nie robiłam zakupów ale chyba niedługo zacznę. Mój mąż często zamawia z obu jakieś pierdoły i taki dumny mówi że u nas zapłaciłby np. 70pln a tam 2$.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia ja też zamówiłam niechodki [emoji4] czekam
1507624657-aaaaaa.png


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki słodziak [emoji16]
Ja też zamówiłam dwie pary bodziaków i są raczej z tych cienkich, ale brałam rozmiary ktore mam nadzieje będą dobre na wiosnę.
Powiedziałam sobie, ze więcej ciuszków tam nie zamówię, ale znalazłam piękną bluzę z dobrymi feedbackami i postanowienie poszło w piz... ale jak ona bedzie licha to kończę z ubraniami z ali [emoji48]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem Cię;) Ja też mam problem z zapanowaniem nad sobą;) Tam jest masa ślicznych ubrań co do jakości to już gorzej.Ten komplecik jest cienki ale dobry gatunkowo bo 95% bawełna 5% poliester.Wyprałam i wysuszyłam w pralko-suszarce i jest w nienaruszonym stanie;)
 
Monti - nie skończysz z ali [emoji6][emoji1]. Ja jeszcze w pierdolkach z ali siedzę (czapeczki, opaski, skarpetki, legginsy dla starszej) i są w porządku. Moja Sis namiętnie kupuje swojej córze (2,5 l) sweterki, bluzy (w tym ten bluzo/płaszczyk króliczek), spódniczki, sukienki i jest zadowolona.
 
reklama
Dla lubiących Ali mogę polecić ( jeśli jeszcze nie znacie) grupę na FB a w zasadzie dwie: aliexpress dla mam i aliexpress dla dzieci - tam dziewczyny zamawiają i piszą recenzje więc jeszcze coś więcej niż feedbacki na ali ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry