reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Misia kupisz [emoji23]
Moj Szymon jest ubrany juz do 4 roku a nawet dalej i ciagle bedzie mi siostra przysylala na kolejne lata a ja i tak nie moge sie oprzec i kupuje co chwile cos [emoji16]
 
reklama
Aga ja używam zielonych babydream i uważam że są oK, kupę jak zrobi to nic nie wypływa. I są chłonne.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysłałam Kubę po pieluchy do rossmana, a obok jest pepco i mówią że to kobiety nie potrafią się powstrzymać od kupowania ubranek dla dzieci. Mój mąż kupil zestaw dresowy (lekki) za 14.99

1505118777-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale sliczny! Mój by nie wpadł na to.
Wczoraj poszedł do rossmana po chusteczki nawilzane z babydream (ja przed sklepem z psem i wozkiem) i pierdyliard razy mówię że mają być różowe i innych nie chce. No i jakie kupil? Niebieskie. Ręce opadają. Pół dnia byłam zla[emoji23] nie po to czytam te pieprzone składy żeby mi kupował inne niż ja chce. No i oczywiście kupił czteropak:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co jak co Kuba to wszystkie zestawy dresowe Arturowi by kupił. Dobrze że ja go pilnuje. Pokazałam mojemu które mają być więc zapamietal. Ja kupuję niebieskie ale mają dodatkowy napis celendula (jak dobrze pamiętam) to ja lepsze od różowych. Zobacz czy jest tam ten napis, bo ja z nich kupowałam czteropak. Same niebieskie z babydream to dziadostwo totalne.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol, cudny dresik.

Ja też używam tych rossmanowskich chusteczek, też różowych. Ja to mojemu wysyłam fotki tego co ma kupić. Zawsze mu wtedy łatwiej [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To polecam tę. Na prawdę warto. Są sprzedawane w 2 lub 4 paku. Za 4 zapłaciłam 21 zł. Za dwupak12 zł.
Pumelova może na szczęście te kupił, co?
1505120952-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh a mojego Kubę te akurat z rossmana mega uczulają :-( a ja zrobiłam zapas jak była ta promocja 2+2 że mam 4 czteropaki:-\ jedyne które jego dupcia toleruje to Dove, po innych brzydka i czerwona
 
Pytałam czy chce fotkę to nie przecież wie! Bo wysyslalam fotkę kremu na niepogodę.

Emol niebieskie kupił Comfort classic a nie calendula. Comfort classic to jedyne które mają zły skład z tych wszystkich. Ja używam extra sensitive. Za 16 zł 4x80. Te różowe też były w tej cenie ale akurat ich nie było na półce (widziałam w apce) więc wziął inne przecież to logiczne! Eh zdenerwował mnie:p
1505125915-aaaaaa.png

Nika ale pech!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To może wyślij mu to zdjęcie i tak. Będzie miał w tel ;) a te niebieskie zawsze są na półkach. Jak widzę coś co jest po całej długości i wysokości porozkladane to wiem aby tego nie brać ;) nawet w spożywczym mam taką technikę

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry