reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

My się nie chrzcimy, więc nie kupujemy ubranka, ale za to za 1,5 miesiąca mamy wesele. Idziemy z młodym, więc też będę szukać jakiegoś eleganckiego wdzianka. Ale to z parę dni przed kupię, żeby nie kombinować za bardzo z rozmiarami. Chyba kupię tego bodziaka z h&m z muszką i do tego dresy czarne albo półśpiochy. Ale muszę to przemyśleć jeszcze [emoji6]

Ja kupuje te rossmanowskie właśnie ze względu na skład. Też polecam blog srokao, cokolwiek mam kupić, najpierw tam sprawdzam czy warto [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na wesele idę w ten weekend. Nic takiegobmu nie kupuję bo mój jak ma spać to na szczęście śpi. Ale jak wg mnie będzie za głośno i za późno to zawioze go do Tesciowej

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eee chyba nie. Pierwsze słyszę o czymś takim.. aż poszukam z ciekawości. Będziemy mieć pokój i młody będzie sobie tam spał, bierzemy kamerkę. Tzn trochę z nami posiedzi, ale tak to będzie spał. [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z ciekawości pytam bo byłam na weselu w kwietniu i był tam taki maluszek który jeszcze nie siedział, leżał w gondoli - jak puścili pierwsze sto lat w głośnikach to akurat stałam blisko wozka, biedny się tak okropnie wystraszył że miał bezdech chyba, zrobił się purpurowy, rozdziawil usta i robił się siny:/ szturchnelam tatę jego i pokazałam mu wózek to wybiegł z nim z sali. A potem do konca imprezy (tzn do konca jego pobytu) był właśnie w takich słuchawkach. Pierwszy raz coś takiego widziałam ale z drugiej strony nie widziałam na weselach takiego maluszka.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj okropne!! Biedny maluch.
U nas mają być dwie sale, jedna ze stołami i jedna do tańczenia, połączone korytarzem, ale właśnie ma być oddzielone żeby się dało rozmawiać. Więc mam nadzieję że trochę posiedzi z nami, a potem pójdzie spać. Ale może na wszelki wypadek się rozejrze za takimi słuchawkami..

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na moim weselu były dwa maluchy jeden mial 2 miesiące a drugi 4. Młodsza była do 3 a starszą o 11 rodzice odwiezli do babci. Tyle że była oddzielna sala do tańca a oddzielna ze stolami.
Dziś wpakowalam Grzesia w dresik od cioci z rozmiarem 12M. Moje dziecie ma więcej jak 70 cm na pewno. Na przewijaku się mieści tylko dlatego że ma nóżki podgiete. Jestem w ciężkim szoku.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A możecie polecić jakiś kojec dla dziecka w rozsądnej cenie i aby mata edukacyjna się zmieściła

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bab może łozeczko turystyczne? My dostaniemy od koleżanki jak będzie potrzebne
1505390417-aaaaaa.jpeg

Jej synek już umie się wydostać to złożyli do piwnicy.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry