reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Maziajka ja 2 strony ale tam mam " o czym pisała prasa e dniu narodzin" po ile był litr mleka... A skąd ja mam to wiedzieć. W szpitalu lezalam ;) dzieckiem się opiekowalam a nie czytałam gazer. Przynajmoej wiem że Tesla i urodził się 10.07

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol torba super.
Kasia słonik pomysłowy, ja jeszcze tak daleko nie jestem z zakupami.
Pumelowa album fajny, ale ja nie mam do tego wypisywania głowy.
Dziewczyny które pieluchy Dada polecacie? Czym one się różnią? Myślę żeby wypróbować . 20170901_164420.jpg
 

Załączniki

  • 20170901_164420.jpg
    20170901_164420.jpg
    768,3 KB · Wyświetleń: 103
My mamy problem bo body 62 ok są, czasami za długie rękawki. Ale pajace... za małe z tego rozmiaru są. W jedne wchodzi. Ma długie nogi.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
U nas to samo. Właśnie wypralam ciuszki na 68 [emoji3]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek te fioketowe sa grubsze i mniej chlonne moja przy nich miala ciagle czkawke a te zielone sa super!! Mieciutkie chlonne no najlepsze pamoersy jakie "uzywalam"

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka powiedz mi ci ma czkawką do pieluchy. Bo mój ma czkawke po każdym karmieniu

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mnie to ciekawi [emoji6] bo ja myślałam że ma to związek z bekaniem po jedzeniu [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith ja myślałam że to dlatego że mój jest taki lapczywy ale może jest coś czego nie wiem.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za opinie.

Emol ,Judith z bekania/ulewania też, ale mokra pieluszka, mokra pupka, chłodno i czkawka.
Może i tak Ale chyba by dziecku przeszkadzało że jest mokro i zimno a mój nawet nie kweknie

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry