reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
My używamy fioletowych 2 i np wczoraj 2 razy L się przesikał hymmm. No nic. Sprawdzamy dalej.K używa Dada 5 i są bardzo fajne i odpukać nie przeciekają i mają dużą pojemność.
 
Ja się rozczarowalam pieluchami Dada. Jak Maja uzywala to były w miare cienkie i miekkie. Teraz są sztywne i na razie przynajmniej wole Babydream zielone z rossmanna

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy babydream maja ten pasek, ktory sie barwi jak jest mokra Pielucha?

Swoja droga pozdrawiam kogos, kto zaprojektował w pampersach ten pasek jako żółty, ktory barwi sie na powiedmy turkusowy :D i wokół niego dwa paski rownież turkusowe! No piątka w czoło temu człowiekowi... ile razy mnie to w blad wprowadziło, to nawet nie bede mowic...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kylesa ja ostatnio kupiłam większą paczkę i zamiast 38 były 40kilka sztuk w promocji za 15.99 ale zastanawiam się czy nie kupić 3 już na spróbowanie.

Ola w jest pasek :)tylko jeden ;)

Kupiłam Arturowi zanim się urodził zielony bodziak w paski, ubralam go pierwszy raz i muszę stwierdzić że to nie jego kolor ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
W trójkach już nie ma paska, za to dużo większą pojemność jest :). Ja już myślę o 4. Mam 3 na dwa miesiące i następne chyba będą 4, tam przedział 7-18.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja coś nie mogę się do dady przekonać. Jedynie 1 złote były okej, a tak, ani fioletowe
(2) ani pomarańczowe z grafiką looney tunes (3) nie dają radę względem zielonych pampersow. Przy Dadzie jak usłyszę kupsztala, od razu lecę przebrać - nie czekam aż młoda dorobi, bo wszystko wylatuje, albo brudzi bodziaka. Pampers pod tym względem jest pewniejszy. Stąd na noc i na spacer /podróż zakładamy pampersy, a dady zużywamy w domu.
Nie używałam jeszcze tych babydream. Polecacie zielone?
A właśnie: kupiłam pampersy zielone za 109,99 zl/208 szt. na allegro od użytkownika allegro [emoji16], z przesyłką free [emoji6]
 
reklama
Do góry