reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja zostawiłam Artura z tatą. I pojechałam do h&m i rossmana. Kupiłam pieluchy i perfecta mama preparat ujędrniający po porodzie. Zobaczymy jak działa, zdam relacje po stosowaniu. A w h&m kupiłam topy do karmienia. Z 80 zł przecenione na 30 a są w dwupaku. Czyli za jeden top wychodzi 15 zł. Uważam że to dobra cena jak na coś w nazwie dla karmiących ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka ale moja właśnie w 1 już ma ciasno w brzuszku, 2 są super tylko że przeciekaja dolem:( próbowaliśmy dade i oba pampersy bo mamy już zapas 2:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka nie mam porównania więc może tak jest haha:D

Kylesa w sumie fakt :) nawet nie wiem ile waży:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu ja mam szumiaca karuzele i włączam jak kładę Grzesia, ale nie wiem czy działa bo on ładnie śpi.
Emol mam te topy do karmienia kupiłam wlasnie na orzeczenie, czarny i w panterke :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 4 te topy na ramiączkach, z olx jak to u mnie zwykle :D spoko są, da się je nosić bez stanika w ostateczności jak ktoś nie ma parcia na porządny stanik na sobie, bo tak to one cycków jakoś super nie trzymają. Ale są bardzo praktyczne :) mam jeszcze bezrękawniki stamtąd i klasyczne t shirty i polecam zwłaszcza t shirty, bo w bezrękawnikach ramiączka od stanika lubią wystawać :p
 
reklama
Pumelova my używamy już od 4 dni 2 i nic nam bokiem jeszcze nie uciekło, a w nocy są naprawdę napompowane i Maja śpi głównie na boczkach.

Niani elektronicznej nie mamy, to nie pomogę, ale pewnie będę kupowała jak się przeprowadzimy.

Torbę dużą do wózka też bym chętnie kupiła. Mam teraz taką dużą dokupioną, ale kompletnie mi do tego wózka kolorystycznie nie pasuje . pakuję kilka pampersów, chusteczki mokre, krem do pupy, ze 2 zmiany ubranek w razie wymiotów, dodatkowo sweterek/pajac gdyby się ochłodziło, pieluchę tetrową, kropelki które daję przed karmieniem, podkład, mały kocyk, dla mnie woda, podpaska, wkładki do biustonosza.(a co to będzie w zimie jak trzeba więcej ubranek na cebulkę założyć?)
Aaaa no i zawsze też mam swoją torebkę na ramieniu.:D

Misia mam też czarny i w panterkę:p
 
Do góry