reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja wzięłam czarny i biały. Czarny ok, a w białym mi wkładki laktacyjne widać, więc albo będzie po domu, albo stanik beżowy który mam też do karmienia założę. Chciałam też kupić szary i granatowy ale xs już nie było a s słabo mi cycki podtrzymywal.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja te na ramiączkach musze mieć po domu bo mnie w biuście cisną i muszę bez stanika- jak je przymierzylam to miałam mniejszy:(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Recenzja dwóch toreb do wózka. Może kogoś zainteresuje. Ja chyba skuszę się na ten plecak, jest super i oczywiście szary <3

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Polecam stanik do karmienia może już macie co Wam odpowiadają... a mi dopiero dziś przyszedl i w końcu funkcjonuje bo zwykle to zanim człowiek odpial...
Cena wygorowana ale myślę że posłuży.
A muszle Medela rewelacja... w końcu wygotowalam :D

Link do: Carriwell biustonosz bezszwowy 3005 Biały | sklep dla dzieci TOMI.pl
Polecali go na szkole rodzenia :-) takie miękkie mam fajne, chciałabym jakiś usztywniany, wpadłam dziś do sklepu z bielizną i pytam czy są do karmienia i mi wyciąga takie materiałowe - pytam czy nie ma usztywnianych a ona że nie ma w ogole usztywnianych do karmienia widać babka się zna :D bo ja muszę przymierzyć:/

Ktoś jest zadowolony z któregoś usztywnianego z hm? Bo ja mam mieszane uczucia, często muszę poprawiać je pod biustem bo mi się zginaja (nie mają fiszbin ale są lekko sztywne). Bo te mam jak przymierzyć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova mam gabkowe z hm czarny-taki sliski i szary-bawelniany. Na razie ujda ale kupię effuniaka jednak, na wyjścia jak mam zamiar karmić jeszcze 11 miesięcy a przynajmniej 5 to wydam te 200pln.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po raz kolejny polecam Alles, dla mnie rewelacja. Na pewno można je przymierzyć gdzieś stacjonarnie, u mnie na przykład sa w takim małym sklepiku z odzieżą ciążowa. Może warto w takich miejscach poszukać. Wiem że maja też w Happy Mum jakieś ale nie przymierzalam

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja pamiętam co polecacie ale muszę przymierzyc. Może w galerii w Katowicach będą markowe ale to we wrześniu się skoczę;-) muszę się obejść z tymi co mam narazie. Ika u mnie nie ma małego sklepiku z odzieżą ciazowa:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po raz kolejny polecam Alles, dla mnie rewelacja. Na pewno można je przymierzyć gdzieś stacjonarnie, u mnie na przykład sa w takim małym sklepiku z odzieżą ciążowa. Może warto w takich miejscach poszukać. Wiem że maja też w Happy Mum jakieś ale nie przymierzalam

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Są 4 sklepy w Warszawie od alles

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry