reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Pumelova ja mam z h&m ten lekko usztywniony bez fiżbin i teraz tylko w nim latam(mam 2 na zmianę) może nie wygląda jakoś ekstra, ale jest wygodny. te z fiżbinami , usztywnione pięknie się prezentują , ale strasznie mnie wkurzają, tylko na wielkie wyjścia. A na noc mam takie miękkię materiałowe. Muszę jeszcze coś wygodnego dokupić, ale też muszę mierzyć.

Dziewczyny czym się kierować przy wyborze chusty do noszenia. Nie chcę jakiejś bardzo drogiej, ale też nie jakaś najgorsza, żeby trochę posłużyła.
 
reklama
Ten Ava vanilia jest usztywniany, jak się weźmie miskę mniejszy to będzie ok.
Choć ja przyznam że mam drugi miękki i w idealnym rozmiarze i od tej leży na piersi że w ogóle nie potrzeba usztywnienia a jednak do dyskretnego karmienia mniej się sprawdza o niebo lepiej niż ten usztywniany. Takie moje obserwacje.
 
Ten Ava vanilia jest usztywniany, jak się weźmie miskę mniejszy to będzie ok.
Choć ja przyznam że mam drugi miękki i w idealnym rozmiarze i od tej leży na piersi że w ogóle nie potrzeba usztywnienia a jednak do dyskretnego karmienia mniej się sprawdza o niebo lepiej niż ten usztywniany. Takie moje obserwacje.
U mnie do dyskretnego to usztywniany bo tylko brodawke widać a w sportowym to całego cyca wyciagam. U Ciebie nie zrozumiałam:D mniej czy o niebo lepiej? Ciekawa jestem Twoich spostrzeżeń:>

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Efekty pisania w nocy :p miękki nie w znaczeniu sportowy! Boże bron mnie od takich xd sportowe tylko do sportu :p miękkie chodziło mi o miękkie miski bez usztywnienia. I że takie dużo są łatwiejsze do dyskretnego karmienia (łatwiej je zwinąć ) niż usztywniane (które się tak nie poddają odsłanianiu piersi pod bluzką. No, chyba teraz lepiej napisałam:D
 
Efekty pisania w nocy [emoji14] miękki nie w znaczeniu sportowy! Boże bron mnie od takich xd sportowe tylko do sportu [emoji14] miękkie chodziło mi o miękkie miski bez usztywnienia. I że takie dużo są łatwiejsze do dyskretnego karmienia (łatwiej je zwinąć ) niż usztywniane (które się tak nie poddają odsłanianiu piersi pod bluzką. No, chyba teraz lepiej napisałam:D
Rozumiem:D ja mam taki z hm do karmienia który jest taki bardziej sportowy - nie ma odpinanych ramiaczek stąd moje porównanie. :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jakby któraś była zainteresowana to mam tulika do sprzedania (ta wieksza wersja 6-9kg z opcją wyjecia rączek). Niestety moje dziecko ceni sobie swobodę. Tulik jest zupełnie nowy, tylko wyprany.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski jakbyście szukały czegoś fajnego to koleżanka ze Szczytna mi podrzucila że dziewczyna u nich robi takie fajowe rzeczy. Ceny też ok. Ja będę brać dresik i kurteczke na jesień, bo mnie urzekly. Tylko za jakiś czas bo nie wiem jak rozmiar Grzesia :) fajowe płaszczyki dla dziewczynek.

Link do: Wyroby HANDMADE - Małe Cuda
1502312056-aaaaaa.png


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia ekstra są te rzeczy! Obowiązkowo kupuję dres :-)

Macie do polecenia jakaś fajną karuzelke? Tylko żeby nie była montowana między szczebelkami, bo narazie używamy dla młodego do snu chicco next to me dream.
 
Do góry