reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Pumelova fajna jest torba babyono albo skip hop. Zależy od Finansow. Mają kilka kieszonek. Mnie denerwuje w mojej ze jest mała i nie ma przegrody na moje rzeczy na typu portfel telefon tylko to jest wszystko razem z pampersami itd. Zastanawiam się czy nie kupić. Tym bardziej aby wyglądała też jak zwykła torebka a nie taka stricte do wózka.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam torbę do.x landera z modelu 2014. W Tym roku kupowałam bezpośrednio od producenta ( adres milowy na stronie xlandera) . Okazało się ze jest taniej niż na allegro. Teraz zamawiam dostawę do wózka. I czekam na przesyłkę. Wyślij do nich meila z zapytaniem i może też uda się Tobie zakup.

Wiesz co na szybko zmierzyłam torbę i wychodzi mi ok 40 cm szeroka, i plus minus 30 wysoka. (szukałam w interencie wymiarów ale nie mogę znależć) . Ja mam jeszcze w domu torbę Skip Hop duo signature i ta na pewno jest bardziej pojemna. Jeżeli możesz sobie pozowlić na taki zakup to szczerze poleceam. ( jeżeli masz gdzieś w pobliżu sklep Smyk to polecam pójsć i zobaczyć na żywo)
Link do: Skip Hop, Duo Signature Triangles, torba
 
Emol dzieki! Skip hop - czytałam o niej że super tylko droga. Zobaczę jak będę stała z kasa Ale mam urodziny we wrześniu więc może się Dorobie:p a Ty która byś wolala? Te babyono są w smyku? Obejrzalabym na zywo. Bo skip hop jest



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova nie mam pojęcia czy jest w smyku. Mi osobiście do wózka bardziej pasuje ta z babyono. Ale skip hop na pewno wiem że jest dobra i sprawdzoną przez wiele osób, tylko one wyglądają jak torby do wozka... Sama nie wiem. A kiedy masz urodziny bo ja 3.09 ;) może poproszę aby kupili mi ładną pojemna torbę ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol 23.09 :D właśnie nie wiem sama czy nie lepiej jakby to wyglądało jak torba do wózka - bo co jak tata będzie na spacerze? To słabo z taka torebka:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To wtedy będę przepakowywac do tej z kompletu. Ale u nas to rzadkość aby Kuba wychodził, bo jak nie praca to jak wychodzimy to razem więc zawsze to ja mogę ją nosić.
A myślę o niej bo na ślub we wrześniu idziemy to ładniej by wyglądała torba ta z babyono niż ta wozkowa z kompletu. Ale sporo wydatków jest, a do tego naczekam się na macierzyński więc tak jak mówię może urodziny qczodza w grę aby ktoś mi kupił ;)

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
To wtedy będę przepakowywac do tej z kompletu. Ale u nas to rzadkość aby Kuba wychodził, bo jak nie praca to jak wychodzimy to razem więc zawsze to ja mogę ją nosić.
A myślę o niej bo na ślub we wrześniu idziemy to ładniej by wyglądała torba ta z babyono niż ta wozkowa z kompletu. Ale sporo wydatków jest, a do tego naczekam się na macierzyński więc tak jak mówię może urodziny qczodza w grę aby ktoś mi kupił ;)

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
A no fakt można przepakować :) mój chodzi sam z psem jak ja chce sobie odpocząć albo jak gdzieś wychodzę sama to też ja bierze na spacer. Muszę je pooglądać na żywo żeby porównać:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry