reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Aniek ja mam Riko brano Natural i sobie bardzo bardzo chwalę. Koła ma grubsze niż się na zdjęciu wydają

1501918371-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a możecie polecić jakąś fajną i co najważniejsze dużą torbę do wózka? Kupiłam na allegro jakiejś polskiej firmy za 100zł,.wydawała mi się duża, a teraz jak młodego spakuję to ledwo wszystko upycham... ma może któraś x lander x bag? Szkoda mi było na nią kasy, a chyba teraz będę żałować, bo muszę nową kupić
 
A ja mam inne pytanie, trochę głupie-co pakujecie do tych toreb? Bo ja ostatnio spacery jak byłam to miałam smoczek, pieluszkę tetrową i wodę dla siebie no i klucz do domu i telefon to nawet torby nie brałam.
 
Ja mam mega zapasy w torbie [emoji28]pampersy, chusteczki do pupki, nawet krem do pupki, folie do wózka chyba moskitierę, kocyk, pieluchę tetrową, wodę dla dziecia i dla mnie telefon i klucze. A i chusteczki higieniczne i żel antybakteryjny do rąk. No i smoczek też. Ha! A mimo to po torbie nie widać tych zapasów [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To ja dopytam o nianię elektroniczną. Ma kto v tech albo Motorola????
Odkładalam zakup ale przyda się.
Dziś wychodzimy na dwór od 12 i nadziei nie widać... hehe wózek parzy.
 
Kurde ja też mam mała torbę i chciałabym wieksza. My mamy matę do przewijania, podkłady 2, 2 pampersy, bepanthen, pieluszke tetrowa, smoczek, powerbank, podpaske dla mnie, chusteczki nawilzane, klucze, portfel i telefon. A w koszu na dole mam kocyk, folie przeciwdeszczowa, wode, wafle ryżowe i scierke jakbym u kogoś chciała kolka wytrzeć w domu. Ja bym połowy tych rzeczy nie brała ale mój mąż musi mieć WSZYTSKO:D o i jeszcze mamy takie pachnące woreczki na zużyte pampersy

Paninka ja mam motorole ale nie używam w sumie słyszę ja wszędzie, może jak będzie większa To bym chętnie zobaczyła czy kajs nie poszla;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a możecie polecić jakąś fajną i co najważniejsze dużą torbę do wózka? Kupiłam na allegro jakiejś polskiej firmy za 100zł,.wydawała mi się duża, a teraz jak młodego spakuję to ledwo wszystko upycham... ma może któraś x lander x bag? Szkoda mi było na nią kasy, a chyba teraz będę żałować, bo muszę nową kupić

Ja mam torbę do.x landera z modelu 2014. W Tym roku kupowałam bezpośrednio od producenta ( adres milowy na stronie xlandera) . Okazało się ze jest taniej niż na allegro. Teraz zamawiam dostawę do wózka. I czekam na przesyłkę. Wyślij do nich meila z zapytaniem i może też uda się Tobie zakup.
 
Do góry