reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
U nas będą dwa otulacze, dwa rożki. Do tego zawijasy w stylu grobaga i woombie.

Kocyki mam już dwa. To tego jeszcze na pewno dojdzie ten i taki co doszyje do przescieradelka z minky.

clair_de_lune_pick_n_mix_blanket_multi.jpg
 

Załączniki

  • clair_de_lune_pick_n_mix_blanket_multi.jpg
    clair_de_lune_pick_n_mix_blanket_multi.jpg
    55 KB · Wyświetleń: 387
Lilith - aż sobie zapisałam zdjęcie tego kocyka - koleżanka chce sama zrobić pamiątkowy kocyk dla mojej Małej, tylko miałam kolorek wybrać. Podeślę jej to zdjęcie - niech robi coś na wzór [emoji6]
 
Tez myślałam o jakimś kocyku bambusowym.
Jenny zobacz na stronę babyssima- korzystniejsza cena ale nie wiem czy taki rozmiar cie interesuje.
 
To jest kocyk z : Clair De Lune.

Są też w innych kolorach.

Ostatnio w Ikei widziałam tez ładny, zolciutki.
U nas kocykow sporo, uwielbiam a nie lubię poscielki. Mamy dwie, bardziej wygladowe niż funkcjonalne.

 
reklama
Zawsze fajne sa kocyki bawelniane w tesco

Na lato mam tez takie jakby duze pielcuhy chyba bambusowe a moze muslinowe? W kazdym razie byl to hit 5 lat temu
 
Do góry