reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

no właśnie mi się ledwo udało wydębić zmywarkę, ale M chce tylko 45, twierdzi, że 60tka o wiele za duża:baffled:

wiolan a gdzie mogę kupić dużego?

boszzzz weszłam na allegro znów zmiany, kurde!!

z tymi duzymi to widze jakas posucha.. my kuplismy w de..
ale tu masz uzywanego.. mmoim zdaniem jest super jesli dziala, bo tam nie ma co za bardzo obslinic...
HASBRO gra Krokodyl u dentysty ORYGINAŁ Super! (3028563679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


tu sa uszkodzone, nie polecam, ale popatrz jak wyglada opakowanie.. reszta to podróby (ludzie wstawiają tez zdjecia tych opakowań i innego krokodyla, zeby oszukac ludzi, ze to oryginal)
Gra Krokodyl u Dentysty HASBRO 2 szt OKAZJA (3159186634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (tu oryginalne opakowanie i krokodyl z wymiarami)

co do zmywarki to fakt, ze 45 czesto bywa za mala.. jak agulam czesto podejmuje gosci to nawet nei powinno byc mowy o mniejszej, no chyba ze miejsca w kuchni bedzie jak na lekarstwo.
bosch czy siemens (tansze produkty ale te same) to marka sprawdzona, ale warto czytac opinie przed zakupem, mnie one pomagały bardzo.
u nas whirpool nie zawsze sobie radzi z naczyniami, nawet w programie na 2h42 min. juz nie wspomne ze oszukuje na czasie programow, bo jak wlaczam program 6 zmysl, trwajacy wlasnie 2h42min, to fizycznie zmywara myje 3,5 godziny:szok::szok:, no i glosne whirpoole sa... niestety.. to przy otwartej kuchni ogromny minus...
 
reklama
Estragon Just ma jescze bardziej leciwa bo z 2003 r i jej dziala ok ,ale wiadomo zmywanei zalezy od wielu zcynnikow typu woda,tabletki itp

Wiolan ja na pewno kupuje 60 zmywarke,kuchnia bezdie pol otwarta/pol zamknieta;-) tzn sa wielkie pzresuwne drzwi miedzy salonem a kuchnia.czytam opinie ale czasmai zdanai sa podzielone,sisotra np ma boscha o głosnosci 48dB a tam pisza ze bardzo cicho chodzi,w ogole jej nie slychac:dry:ale na cos musze sie zdecydowac i wtedy sie pzrekonam


Aga
bierz/namow M na zmywarke 60 ,najwyzej na pol wsadu bezdiesz wkladala naczynia,TY pzreciez sporo gotujesz...a wybralas jzu model?
 
wiolan bardzo dziękuje :-)

agulam my prawdopodobnie AEG kupimy, argumentem M jest brak miejsca, przerabiamy trochę kuchnie i faktycznie wszystko mi wchodzi na styk :/ na chwilę obecną nie mam nawet piekarnika (piekę w starym domu ;-)) a po remoncie będzie piekarnik, wiec o 60 cm znów mniej.
już sobie nawet myslę kij niech będzie ta 45 teraz myję ręcznie i żyję, więc chociaż ta 45 będzie dla mnie zbawieniem :tak: :-)
 
Julita, ja bym wziela jasną. Wiosna idzie, nie ma co na ciemno sie ubierac.

julita bierz tą granatową:happy:.


JUlita
oby dwie bardzo ładne,sam bym nie wiedziala,granatowa mniej brudzaca,jasna znowu na wiosne leto.ja zawzse patzre jakie ma Ola ubranka i do czego pasuje.ta jasna ma czerwone paski w kapturze wiec mi by sie juz gryzla z rozowa czy fioletowa czapka.jestem barzdiej za granatem:)

Julita, ogólnie najbardziej podoba mi się ta jasna (szara?) ale myślę, że Maja będzie lepiej wyglądać w mocniejszym kolorze, więc też jestem za granatem, fajnie będą wyglądały dodatki pod kolor zamka. Ta malinowa jakoś nie do końca...
no więc kupiłam malinową, też jest fajniusia:)
Niestety granatowej nie było już;/, a jasna to taka raczej bardzo cieniutka tzn jak na kurtkę z chłodna, po za tym młoda ma jasny płaszczyk, jak widać zresztą na zdjęciu obok:)
do tego kupiłam jej extra dżinsy, wygląda w nich bosko:D:D
 
reklama
Do góry