reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Justme nie widze foto kurtki

Obie pary sa w tym samym rozmiarze, kupilam 2 pary bo jedne beda na podworko a drugie na wyjscia :-) Do miasta, czy bardziej do ludzi ;-) bo moje dziecko to typowy brudasek, wiec koniecznie musi miec 2 pary :-)
poza tym licze, ze na jesien tez ten sam rozmiar bedzie nosil :-) wiec odejdzie mi wydatek:tak:


Jakieś g***o z tymi linkami... grrrrrrr....

Gdyby kogoś to bardzo interesowało;-) To trzeba wejść na Halens.pl, potem dziecko> moda dla niemowlaków> chłopiec> kurtki i kombinezony> i tam jest taka granatowa w krokodyle
 
Ostatnia edycja:
Aga, podobają mi się szczególnie te z pierwszego linka:tak: Skoro kwestia ceny została wyjaśniona;-) to zapytam jeszcze czemu zdecydowałaś się na dwie pary bucików na podobną porę roku? Chyba że są w róóżnych rozmiarach?
Phi, i kto to pyta:-D
sorry mam dziś jakiś dziki humor.
 
dziewczyny bardzo proszę o radę w sprawie łóżka dla małej. jest tak dużo wymiarów że zgłupiałam. czym Wy się kierowałyście przy wyborze? czy tylko tym czy się aby zmieści w pokoju? ja planuje wziąść 80x160, ale zastanawiam się może wsiąść nieco szersze (90cm) i dłuższe (180cm) chodzi o to żeby za parę lat znowu nie wydawać aż tyle kasy (teraz policzyłam że ok 800-900zł to będzie) choć na takim 160cm to raczej długo pośpi.
myślę o takim najprostszym Łóżko dla dziecka "Paweł" 70x160 Sosna Spokojny Sen plus materac lateksowy hevea bo czytałam że bardzo dobre są.
 
Corina ja bym wzielA od razu wieksze. Nie bedziesz miala od razu problemow np z przescieradlem, czy kodra itd.
tym bardziej ze piszesz, ze to spory wydatek..
 
No w sumie;-) :-p Chociaż półbuty ZAWSZE mieliśmy jedne:-p:-p:-p
Poważnie...jeju, przez matki zakupoholizm Tocha zawsze w 2 pary minimum uposażona, ale to ja jestem nienormalna, nie TY!!!
Co do nexta - kurteczki dla chłopaków są super, a dla małych dam nic mi się nie widzi..

I mamy problem - bo właśnie dziś Tocha oświadczyła, że nic co ma w zasobach własnych ubraniowych jej się nie widzi (w sensie kurtki) i rzuciła mi wymowne spojrzenie- poważnie! wycągiąnęła wszystkie swoje kurtki, poprzymierzała i przy KAŻDEJ robiła minę pełną obrzydzenia i kwitowała.."taaa??? NIEEE!!! po czym kazała se w te pędy zdejmować jakby ją parzyła...normalnie jakiś cudak mi się trafił!!!

A nawet nie wspomnę jakie cyrki odwalała, gdy matka zakładała jej nowe nowiuteńkie buciki z ecco...serce mi złamała normalnie!!!
 
I mamy problem - bo właśnie dziś Tocha oświadczyła, że nic co ma w zasobach własnych ubraniowych jej się nie widzi (w sensie kurtki) i rzuciła mi wymowne spojrzenie- poważnie! wycągiąnęła wszystkie swoje kurtki, poprzymierzała i przy KAŻDEJ robiła minę pełną obrzydzenia i kwitowała.."taaa??? NIEEE!!! po czym kazała se w te pędy zdejmować jakby ją parzyła...normalnie jakiś cudak mi się trafił!!!

A nawet nie wspomnę jakie cyrki odwalała, gdy matka zakładała jej nowe nowiuteńkie buciki z ecco...serce mi złamała normalnie!!!
już widzę to jej boskie spojrzenie:)

no mamusi teraz musisz liczyć się ze zdaniem córy w kwestii stroju;P
 
reklama
malina... wesoło masz... :-D wybacz, że się śmieję, bo wiem, że Tobie pewnie nie do śmiechu... ale scenka musiała być boska!
 
Do góry