reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
fajne, ale w tej cenie wolałabym już kupić nówkę nexta lub zarki

p.s. edit - niniejszym odszczekuję w kwestii nexta - nie ma nic fajnego, a co do zary, nie wiem bo zablokowali stronę

Wydaje mi się, że ta blokada związana jest z wprowadzeniem shop online. A co do cen, to masz rację, w sumie się nie zagłębiałam ile kosztują. Ja Frankowi z NEXTA zamówiłam jeszcze taką:

817-444-X49.jpg



Aga, podobają mi się szczególnie te z pierwszego linka:tak: Skoro kwestia ceny została wyjaśniona;-) to zapytam jeszcze czemu zdecydowałaś się na dwie pary bucików na podobną porę roku? Chyba że są w róóżnych rozmiarach?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justme nie widze foto kurtki

Obie pary sa w tym samym rozmiarze, kupilam 2 pary bo jedne beda na podworko a drugie na wyjscia :-) Do miasta, czy bardziej do ludzi ;-) bo moje dziecko to typowy brudasek, wiec koniecznie musi miec 2 pary :-)
poza tym licze, ze na jesien tez ten sam rozmiar bedzie nosil :-) wiec odejdzie mi wydatek:tak:
 
Do góry